anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma opcji Szukaj w opisie?

boismortier
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, dlaczego nie ma opcji "szukaj w opisie". Komu to znowu przeszkadzało? Ta opcja ma wrócić! Jest potrzebna. 

oznacz moderatorów
83 ODPOWIEDZI 83

Client:113465758
#8 Zapaleniec#

Nie

 

oznacz moderatorów

Football-stock
#12 Orędownik#

Allegro, kochany ma Cię głęboko....w korporacyjnym ładzie. Podobnie jak A z USA do którego "ideału" usilnie zmierza, jego były sługus tj. prezesik Allegro, przyczyniło się do tragedii życiowej tysięcy pracowników i milionów firm, które wykiwali. Korpo ma słupki i odklejonych od życia zwykłych ludzi "zarządzających" skupionych na ich dekalogu tj. 1) Cash is GOD 2) Greed is good 3) A po nas nawet potop. Jednostka znaczy dla nich tyle co jedno kliknięcie myszką. Przykre ale prawdziwe.

oznacz moderatorów

MisieqKrak
#8 Zapaleniec#

Zgadza się, dlatego konkurencja (**piiip**) ma ja domyślnie włączoną. Mało tego w przypadku mody nie da się dać wszystkich filtrów. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 spoko, tylko czemu wyłącznie tej opcji przypadło na 1 października 😄 Widać że bardzo chcecie namieszać w wyszukiwarce, ciekawe czy to trafna decyzja czy wkurzycie wielu kupujących ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kermu
#9 Pomysłodawca#

Bardzo zła decyzja biznesowa.
Z punktu widzenia kupujących ogranicza dostęp do asortymentu którzy szukają produktu o pożądanych parametrach jakościowych.
Będzie to skutkowało naciąganiem na zakup gorszych produktów za tą samą cenę.
Np. produkt "Akumulator Bosch 2 Ah" występuje w kilku wersjach jakościowych o których

decyduje numer producenta podawany w opisie produktu.
Dla sprzedawców, zmniejsza dodarcie z ofertą do Klientów.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kermu czy zła zobaczymy, jak na razie wszyscy kombinują jak wyszukiwać i dalej kupują na allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TALARKI62
#9 Pomysłodawca#

Nie wszyscy będą kupować. Muzyka na płytach rządzi się kodami EAN i numerem katalogowym. Tak jest na największych wyszukiwarkach, sklepach internetowych. Kupowałem tu od wielu lat japońskie płyty CD... ale znowu mi łatwiej wejść na sklepy #by czy na #apońskie by kupić to co sobie jestem w stanie wyszukać natychmiast. Barcode (EAN) lub Catalogue Number

oznacz moderatorów

kermu
#9 Pomysłodawca#

Dodajcie chociaż filtr wyszukiwania o parametrze "symbol (oznaczenie towaru) producenta"

oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

@N_Nitka28 
"...Opcja szukania w opisach od dawna nie spełnia swojej funkcji i nie jest potrzebna..."
Wam chyba naprawdę mózgi odjęło, aby pisać takie bzdury, albo was do tego zmuszają....?

Jest to jedna z najpraktyczniejszych opcji wyszukiwania !
A których produktów potrzebuję, to JA wiem, a nie wy !

oznacz moderatorów

bronzo77
#9 Pomysłodawca#

Jak to nie zmienia ?! O czym Ty w ogóle piszesz ?! Przestańcie ludziom wciskać kit.

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

i nagle sprzedaż na Allegro spadła do ZERA !

Od wczoraj nic, ani jednej transakcji.

Dziękujemy Wam pracownicy prezesa z Amazajna.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

jacolex
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam, że również korzystam. Często jest to jedyna opcja, by znaleźć potrzebny artykuł, gdyż w tytule danych informacji po prostu nie ma. W opisach ofert są informacje szczegółowe, dzięki którym mogę dopasować wyszukiwanie do swoich potrzeb. Moim zdaniem jest to skandal, że pracuje u was osoba bez wyobraźni na stanowisku decyzyjnym.

oznacz moderatorów

roso
#9 Pomysłodawca#

Jak teraz znaleźć (po numerze części) potrzebną część np. do samochodu? Jak znaleźć coś, czego nie obejmują wasze filtry, a jest tego masa. Łatwiej będzie szukać w Google dopisując Allegro. Kpina z użytkowników.

oznacz moderatorów

oscyp1000
#2 Obserwator#

Nie zgodzę się, że mało osób to używało. Ciekawe jak ja mam teraz znaleźć część od samochodu po numerze części? Sprzedający nie piszą takich rzeczy w tytule aukcji, więc będę musiał marnować godziny na przeglądanie nie pasujących części. 

oznacz moderatorów

-t-h-o-r-
#8 Zapaleniec#

a Ty Nicol korzystałaś kiedyś z allegro do czegoś więcej niż kupna perfum? Szukanie części zamiennych do zepsutych sprzętów, elementów elktronicznych gdzie muszę poszukać po jakimś zadanym parametrze czy szukanie czegoś - czego nazwy nawet nie znam (zdarza się jak nie jesteś hydraulikiem np), taki problem zostawić tą opcję? Zarzyna wam to serwery czy co?

oznacz moderatorów

zyldas
#2 Obserwator#

I ten malutki check-box tak przeszkadzał? Po jego usunięciu wyszukiwanie jest łatwiejsze?

Teraz trzeba mniej kliknięć, żeby coś znaleźć?

Szukanie w opisach bardzo pomagało, np. przy częściach zamiennych.

 

Pozostaje mi w takim razie życzyć Ci długich i bezowocnych poszukiwań np. filtra do odkurzacza. Może wtedy zobaczysz, że jednak wyszukiwanie po opisach ma sens.

oznacz moderatorów

rydzo2
#7 Wielbiciel#

Czemu utrudniacie ludziom korzystanie z tego serwisu? 

Mam iść do konkurencji? Masę rzeczy znalazłem właśnie dzięki tej opcji. 

oznacz moderatorów

hirudina
#8 Zapaleniec#

Pół prawdy to kłamstwo. Pani moderatorka zapomniała nieopatrznie przypomnieć, że kiedyś opcja "szukaj w opisach" była dupnym podlinkowanym paskiem tuż pod wyszukiwarką główną. Później opcję tą przenieśli na koniec listy, następnie listę wydłużono aby ta opcja nie była widoczna wśród wielu do wyboru, konieczne było scrolowanie aby do niej dotrzeć, jak ktoś nie wiedział, że taka opcja istnieje nigdy do niej nie docierał. Następnie "szukaj w opisach" zamieniono na niewielkie okienko tuż pod wyszukiwarką i znowu w kolejności to okienko przeniesiono na koniec listy. A teraz prawda objawiona: "Z opcji tej korzystał niewielki procent użytkowników." Klasyczne gotowanie żaby. 

oznacz moderatorów

Culik1
#1 Nowicjusz#

Korzystam z allegro od ponad 20 lat. Proszę nie robić sobie jaj i przywrócić tę funkcjonalność.

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@Culik1 Zła wiadomość jest taka, że ich to nic obchodzi. Przeciwnie, ci którzy są tu od 15-20 lat są niewygodni, bo za dobrze pamiętają lepsze czasy 🐭

Allegro to firma, która nie ogląda się wstecz, tylko prze bezmyślnie naprzód. Już kilka razy zniszczyła swoją historię (likwidacja starej cafe z ogromnym dorobkiem merytorycznym np. w Numizmatyce, likwidacja dorobku komentarzowego sprzedawców etc.) 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów