anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma opcji Szukaj w opisie?

boismortier
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, dlaczego nie ma opcji "szukaj w opisie". Komu to znowu przeszkadzało? Ta opcja ma wrócić! Jest potrzebna. 

oznacz moderatorów
69 ODPOWIEDZI 69

Client:75076555
#2 Obserwator#

To absolutna bzdura co pisze moderatorka, że:

Aktualnie wyszukiwarka Allegro automatycznie przeszukuje oferty uwzględniając:parametry,tytuły,kategorie.    Kategorycznie tak nie jest! Nie mam pojęcia komu ma służyć ta zmiana, bo na pewno nie kupującym- któzy mają ograniczony dostęp do interesujących ich towarów, nie sposób bowiem wypisać wszystkich parametrów w tyrule aukcji, a przekierowania i "podpowiedzi" serwisu są w większości nietrafione, wielu kupujących bazuje na tej funkcji wyszukując interwsujące ich frazy, bądz parametry, ktorych to nie sposób zawrzeć w inny sposób jak tylko w szczególowym opisie, wydaje mi się ze serwisowi powinno zależec na tym by jak największa rzesza klientów znajdowała interesujące ją przedmioty, a tego rypu działania ppwodują edwkt dokładnie odwrotny, raz ze ludzie nie będą  znajdowac tego  czego szukaja, dwa ze sprzedajacy nie beda sprzedawac czegoś  co oferuja bo ich oferta nie bedzie widoczna w wystarczajacy sposób, trzy sama ta sytuacja negatywnie odbije sie na wizerunku samego  serwisu, ktory i tak zostal juz nadszarpniety drakońskimi opłatami i prowizjami, raz jeszcze pytam komu ta funkcja przeszkadzała i czemu ma służyć jej wygaszenie, nie zbudowawszy żadnej alternatywy dla niej???

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:75076555 ja mam 🙂

Zrzut ekranu 2024-10-01 225335.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

otulka99
#2 Obserwator#

Do 5 października już nikt nie będzie miał tej opcji...

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

A coś zostawią?

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kostas11 a ja nie mam - podawałem w wątku obok linka do oficjalnego sklepu allegro (afera z kurierami) i też zwróciłem uwagę, że nie ma wyszukaj w opisie

kompletnie nie rozumiem dlaczego tej opcji nie ma - to już lepiej używać zaawansowanego wyszukiwania w g oogl e by sobie coś w tym serwisie poszukać

lub zignorować allegro jako platformę do zakupu

 

 

oznacz moderatorów

pawlopi
#8 Zapaleniec#

20 lat jestem w tym serwisie ale obecnie nie da się praktycznie z niego korzystać.

oznacz moderatorów

boismortier
#9 Pomysłodawca#

a co na to wielcy SPRZEDAWCY pokroju Tezeusz  i inni sprzedawcy książek? Im to pasuje? Czasami tytuły sprzedawanych podają tak lakonicznie, że nic nie pójdzie teraz sensownego znaleźć. Jeśli oni nie zaprotestują to nic z tego nie będzie. Apel do wielkich na allegro: PROTESTUJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, bo spadną wam obroty. ALLEGRO JEST BEZ SERCA!!! Zwłaszcza te MODERATORKI

oznacz moderatorów

AutoCzesci-Radek
#7 Wielbiciel#

Podpinam się. Uważam nowy wygląd za bardzo krzywdzący dla tych którzy są podpięci pod produkt "pod spodem". W takim wypadku wolę nie być podpięty pod żaden produkt. W motoryzacji, w częściach używanych, ten nowy wygląd jest totalnie niezrozumiały i utrudnia sprzedaż. 

0 W punkt!
 
 
 
oznacz moderatorów

gmshop__pl
#8 Zapaleniec#

Ta wysukiwarka to jakaś kpina tak jak i prudyktyzacja. próbuje wyszukać konkretne rzeczy a zamiast tego wyskakuje mi całe **piiip**o które mnie nie interesuje. 

oznacz moderatorów

iosveglio
#9 Pomysłodawca#

W aplikacji mobilnej jest (jeszcze) wyszukiwanie po opisie

oznacz moderatorów