anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma opcji Szukaj w opisie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
boismortier
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, dlaczego nie ma opcji "szukaj w opisie". Komu to znowu przeszkadzało? Ta opcja ma wrócić! Jest potrzebna. 

oznacz moderatorów
233 ODPOWIEDZI 233
Woytec60
#8 Zapaleniec#

 

Dam pierwszy lepszy przykład, szukając kolumn z głośnikiem 12 cali lub 12" wcześniej wystarczyło w wpisać 12" i zaznaczyć szukaj w opisach.

Jak teraz mam znaleźć takie kolumny?

 

oznacz moderatorów
witekc
#1 Nowicjusz#

Całkowicie się zgadzam, że ta opcja jest potrzebna. Np. szukam czujnika czadu i chciałbym znaleźć tylko te, które spełniają określoną normę i jest to wyraźnie napisane w opisie aukcji. Prosty, krótki ciąg znaków do znalezienia. Jednak bez tej opcji odfiltrowanie nie wiadomo jakich czujników jest niemożliwe. Zapewne kupię gdzie indziej.

 

oznacz moderatorów
AlexTheGr8
#1 Nowicjusz#

Przy częściach zamiennych większości ofert  nie znajdziemy.

Np. Oryginalne klocki Hyundai 583023AA20 i daje nam to kilkadzisiąt wyników, a kiedyś kilka tysięcy różnych producentów.

Proszę o przywrócenie funkcji szukania po opisach.

oznacz moderatorów
wielebnylis
#1 Nowicjusz#

Bzdura Pani moderator, może Pani nie używała. Bez konsultacji społecznej podejmowane są ważne decyzje. To jest tak "bo ja wiem najlepiej". Nic nie zastępuje "szukaj w opisie", taka jest prawda. 

oznacz moderatorów
jinxx
#1 Nowicjusz#

Co za bzdura.. ta opcja była bardzo potrzebna i czesto z niej korzystałem. Przykład:
1. kupiłem ksiażkę pewnego autora i chciałbym jeszcze inną, a że autor ten ma 20 swoich ksiazek, lecz jego nazwisko często nie mieści się w tytule, to ja tej ksiażki nie znajdę i nie kupię, bo nie znam 20 tytułów..
2. Kupuję jakiś produkt do konkretnych celów, np. specjalny silikon do granitu - tego w opisie prawie nikt nie da bo za dużo specjalistycznych zastosowań się nie zmieci. A opcja "szukaj w opisie" wszystko ograniała.
Ja rozumiem że nie dodajecie przydatnych funkcji, ale chociaż nie zabierajcie tych co są.
Naprawdę kupowanie na allegro staje się coraz bardziej męczące i odpychajace.

oznacz moderatorów
boismortier
#9 Pomysłodawca#

niech się wypowie jakiś inny moderator i uzasadni to jakoś sensownie, bo ta moderatorka nie kuma

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@boismortier nie otrzymasz sensownej odpowiedzi , zwykle zasłaniają się owianą tajemnicą

,, decyzją biznesową ,,

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@boismortier Wypowiedział się już szef moderacji w innym poscie.

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

...lub przekaże do odpowiedniego działu. Dział nazywa się Amba Fatima.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przyjemność robienia zakupów tu to już historia . Teraz tylko "wybrani" będą mogli handlować i tylko ich produkty będą podsuwane w wyższych cenach i nie zawsze w odpowiedniej jakości.

oznacz moderatorów
bronzo77
#9 Pomysłodawca#

Jakaś stażystka...

oznacz moderatorów
ag70
#7 Wielbiciel#

Innymi słowy: czy jest tam jakiś nie milenials na pokładzie?

oznacz moderatorów
szymela54
Maestra

@boismortier Znowu nie ma nie ma? Jak nie ma, jak jest Nie ma?

Ale żarty😉 na bok. Tej opcji nie ma, tak jak wielu innych potrzebnych. To i użytkowników zapewne coraz bardziej "nie ma". Też mnie ciekawi ten "niewielki procent" (w którym i ja się mieszczę).

oznacz moderatorów
N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@boismortier Opcja „szukaj też w opisach ofert” jest funkcją, którą udostępniliśmy w przeszłości, gdy nasza wyszukiwarka nie uwzględniała jeszcze wszystkich parametrów.

Aktualnie wyszukiwarka Allegro automatycznie przeszukuje oferty uwzględniając: parametry, tytuły, kategorie, słowa kluczowe. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@N_Nitka28 "Bardzo dobrze, ale nie na temat" - jak mawiała moja pani od polskiego. 

"Aktualnie wyszukiwarka Allegro automatycznie przeszukuje oferty uwzględniając: parametry, tytuły, kategorie, słowa kluczowe" - ale nie przeszukuje opisów, a o tym jest ten wątek 🐭

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów
ag70
#7 Wielbiciel#

Mój niegdysiejszy ćwiczeniowiec od algebry liniowej, kiedy student na zajęciach opowiadał jakieś bzdury, miał zwyczaj zwyczaj cierpliwie słuchać a na koniec podsumowywał: "Niesamowite! I Pan sam to wymyślił?" 🙂

oznacz moderatorów
boismortier
#9 Pomysłodawca#

robicie na przekór - podług siebie a nie w trosce o klienta, a wypowiedź owijacie w bawełnę. 

OPCJA PRZEGLąDANIE OPISU MA WRócić, bo to jest dobre, OK?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@boismortier to że nam to nie pasi i wiemy jak to działa, uwierz mi że 14 000 użytkownikom nie robi to żadnej różnicy, żyją allegro, wierzą że allegro oznacza "super oferta" najlepszy towar i kupują nie zagłębiając się ile przepłacają 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ag70
#7 Wielbiciel#

To jest bardzo delikatna spraw i bym uważał z takim ignorowaniem większości użytkwników. Bo kiedy ta większość się ZBIOROWO dowie i sobie ZBIOROWO uświadomi, że jest od dawna robiona w konia, Allegro moze podążyć drogą **piiip**.pl, powoli aczkolwiek prosto ku zapomnieniu.

Nikt nie jest tak ważny, żeby nie mógł upaśc i nid dało się o nim zapomnieć.

Na **piiip**ie np nie kupuję włąśnie dlatego, że mechanim wyszukiwania jest gów...ny i na dodatek ukrywa lepsze oferty. Jeśli Allegro nie poprawi wyszukiwarki, to dla mnie jest praktycznie zrównane z **piiip**em. Co oznacza koniec zakupów. Przynajmniej tych kosztowniejszych, po kilkaset czy kilka tysięcy, gdzie warto pomyszkować za lepszą ofertą.

oznacz moderatorów
TALARKI62
#9 Pomysłodawca#

Wy oczywiście wiecie jak zwykle lepiej. 

Muzyka na płytach rządzi się kodami EAN i numerem katalogowym. Tak jest na największych wyszukiwarkach, sklepach internetowych. Kupowałem tu od wielu lat japońskie płyty CD... ale znowu mi łatwiej wejść na sklepy #by czy na #apońskie by kupić to co sobie jestem w stanie wyszukać natychmiast.

Skoro już nie ma  „szukaj też w opisach ofert” po:  Barcode (EAN) lub Catalogue Number, to nie ma zakupów. Koniec kropka.  Żadna łaska - kupię gdzie indziej. 

oznacz moderatorów