anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma opcji Szukaj w opisie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
boismortier
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, dlaczego nie ma opcji "szukaj w opisie". Komu to znowu przeszkadzało? Ta opcja ma wrócić! Jest potrzebna. 

oznacz moderatorów
414 ODPOWIEDZI 414
ag70
#8 Zapaleniec#

Pani moderator tłumaczy stanowisko firmy zgodnie z otrzymanymi wytycznymi. Pani moderator nie jest od zajmowania stanowiska w takich kwestiach. Pies macha ogonem a nie ogon psem.
Zadaniem Pani moderator jest ew. przekazanie naszych opinii zwierzchnikowi. I tak dalej, aż do osoby która coś może i o czymś decyduje.

oznacz moderatorów
thecolourofmagic
#7 Wielbiciel#

Przecież to nieprawda. Bez opcji "szukaj w opisach ofert" nie da się znaleźć np. kosmetyków po konkretnych składnikach, bo sprzedawcy wpisują listę składników w opisie. Więc wpisanie składnika w wyszukiwarkę nic nie daje, zero wyników.

oznacz moderatorów
adi_tychy
#8 Zapaleniec#

N_Nitka28...

 

kończ kobieto pierniczyć głupoty....

rozumiem, że płacą ci za tłumaczenie najbardziej **piiip**ycznych decyzji geniuszy z allegro, ale decyzja o skasowaniu opcji "szukania w opisie" jest nie do obrony. 

JEŚLI NIE ZOSTANIE PRZYWRÓCONA - JA UCIEKAM NA **piiip**  i inne....

Od rana wyszukuję na allegro stare gazety, gdzie w artykułach znajdę informację/fotorelacje  o budowie dzielnicy Jaszowiec. Żaden ze sprzedawców nie umieścił tego w tytule. Zakładam, że zrobili to w opisach.

Poprzez debilną decyzję allegro musiałbym obecnie przeszukać kilkadziesiąt tysięcy pozycji, aby sprawdzić, która gazeta zawiera relację z budowy Jaszowca.

Nie bądź dziewczyno jak te cymbały z Donaldowych powodziowych konferencji, co to na potrzeby telewizyjnego show i ze strachu przed ujawnieniem prawdy zapewniają że wsyztsko jest OK i pod kontrolą. Stań w prawdzie, biegnij do przełożonych i zamelduj: zawaliliśmy, naprawiamy błędy bo  allegrowiczów krew zalewa....

oznacz moderatorów
adi_tychy
#8 Zapaleniec#

jaka tu jest cenzura !!!

"wypipali" mi hasło (O)....  (L) ..... (X)

 

tak drogie allegro - niszczycie wyszukiwarkę, zabijacie sprzedawców, więc ja uciekam na

(O...), (L...) (X...)

 

oznacz moderatorów
ag70
#8 Zapaleniec#

Jedno badziewie warte drugiego.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@boismortier żebyś kupił szybciej i to co Ci allegro podsunie a nie tracił czas na przeglądania 😄 Allegro wszystko robi żeby nam kupującym ułatwić zakupy a Wy ciągle narzekacie ;D

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ja_Nitka
#11 Animator#

Wpisujcie na końcu paska wyszukiwania &description=1
rozłącza grupowanie ofert i działa jak 'szukaj w opisie'
u mnie to działa, może u Was też 😀

oznacz moderatorów
WAMPIREZ
#9 Pomysłodawca#

bez szukania w opisachbez szukania w opisachz ,,w opisach''z ,,w opisach''

Do moderatorów i szeroko pojętego naczalstwa Żadnej różnicy .. naprawdę robicie z nas **piiip**..ów a to tylko przykład jak chcę znaleźć przedmioty z grupy zrzeszonej pod ,,loombard'' , po prostu ich ofert sobie nie znajdę teraz tak ?

oznacz moderatorów
kaczorek1234
#8 Zapaleniec#

 Najlepiej się sprawdza grupowanie wyników szukając tylko licytacji np convers** i filtr licytacja. Wskakuje grupowanie wyników czyli gó*** gdzie z ajde wytyrane w błocie buty jak i nowe 

oznacz moderatorów
bronzo77
#9 Pomysłodawca#

Życie mi uratowałeś 🙂

oznacz moderatorów
mich41x
#10 Popularyzator#

Nie bój się, nie bój, jeszcze ci odetną 😉

oznacz moderatorów
Markos1985
#2 Obserwator#

Gdzie jest opcja Szukaj w opisie? Nie mogę jej znaleźć. Bez niej skuteczne wyszukanie tego co trzeba jest często niemożliwe.

oznacz moderatorów
Anthrox
#8 Zapaleniec#

Opcja szukaj w opisie przydatna!

oznacz moderatorów
najlepszewsieci
#1 Nowicjusz#

To jakaś absolutna kpina z użytkowników.

oznacz moderatorów
hirudina
#8 Zapaleniec#

Na firefoxe znikęło mi wczoraj okienko "szukaj w opisach" też tak macie? Dzisiaj nie ma nadal. Allegro robi nową symulację?

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/dlaczego-nie-ma-opcji-szukaj-w-opisie/td-...

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
motopartner10
#8 Zapaleniec#

Nie ma i nie będzie bo: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/dlaczego-nie-ma-opcji-szukaj-w-opisie/m-p...

Po wpisaniu interesującej Cię frazy w Allegro dodaj do paska wyszukiwarki &description=1 i będzie szukało w opisach po staremu. Innej opcji na tej moment chyba nie ma.

oznacz moderatorów
hirudina
#8 Zapaleniec#

Sorry. Nie wiedziałem, że wątek podejmowany. Wyszukiwarka allegro zbiera całe nieistotne g.... 18 lat skanuję spisy treści i opisy książek akademickich, 1/3 oferty, bo mam dociekliwą klientelę, szukającą konkretnych zagadnień. Na marginesie, ściemnili mnie wczoraj, że przekazują pytanie do działu technicznego, kłamcy.

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

kłamcy

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
Przemeq07
#7 Wielbiciel#

o ch.. ale obejście 😄 wywalili checkboxa ale całej logiki już nie? brawo 😄

oznacz moderatorów