anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma opcji Szukaj w opisie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
boismortier
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, dlaczego nie ma opcji "szukaj w opisie". Komu to znowu przeszkadzało? Ta opcja ma wrócić! Jest potrzebna. 

oznacz moderatorów
169 ODPOWIEDZI 169
szymela54
Maestra

No, co by tu jeszcze dodać...

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@szymela54 nic

ktoś w allegro wpadł w samozachwyt

mamy wszystko więc po co to pokazywać 🙂

po co na sprzedawcy i kupujący - tylko przeszkadzają

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

@RED 

Analitycy w mojej firmie przeprowadzili symulacje logistyczne.

Wyniki:

- jeden Chińczyk z ilością ofert 22000 ze sprzedanym jednym produktem i jedną pozytywną oceną na promowaniu i sponsorowaniu ofert pozwala zarobić firmie Allegro więcej niż JEDEN POLAK i prowizje od niego od NIESPRZEDAWANYCH PRODUKTÓW, gdyż przestały się POLAKOM sprzedawać.

 

to ma sens ........

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
keretey
#8 Zapaleniec#

Przy takim "Łączeniu aukcji" konieczne jest szukanie po opisie.
Szukam: dolina noteci kaczka -rafi
Znajduje: 

https://allegro.pl/produkt/dolina-noteci-karma-mokra-kaczka-0-085-kg-db526470-ecc2-44d7-9bd3-f152e00...          1/2/3/10 sztuk RAZEM

https://allegro.pl/produkt/dolina-noteci-karma-mokra-kaczka-0-85-kg-47b29636-c4df-4275-b607-48552f78...    zestawy 10 sztuk, 20 sztuk i żwirek na deser

https://allegro.pl/produkt/dolina-noteci-karma-mokra-kaczka-0-085-kg-db526470-ecc2-44d7-9bd3-f152e00...  INNA oferta widoczna na liście wchodzi w to samo...

Więc mam 3 linki na liście wyszukanej, które prowadzą mnie do bajzlu:

- 1/2/6/10/12/20 sztuk wymieszane
- czasem 2 sztuki to 2 sztuki czasem to 20 sztuk
- w ramach tego samego "połączonego" produktu mam produkt, który szukam i zestawy różnych smaków
- w środku między karmami oferty żwirku
- całkowita dowolność łączenia w zestawy:

keretey_0-1728085420572.png

 

oznacz moderatorów
matdb
#7 Wielbiciel#

Z góry proszę aby Pani Moderatorka N-Nitka28 (Nicol) nie odpowiadała na mojego posta, bo proszę wybaczyć, ale  straciła twarz po tym jakie 'mądrości' tu wypisuje. Co to ludzie z siebie robią dla pieniędzy...

Bardzo proszę Allegro o przywrócenie opcji "szukaj w opisach" chociaż w poszczególnych  kategoriach (a nie w "szukaj wszędzie" aby nie obciążać zanadto serwery), bo bez tego jest jak bez ręki, nic nie mogę znaleźć, przecież nie da się wszystkich parametrów umieścić w tytule, bo byłby za długi.
Lubiłem Allegro właśnie dlatego, że można było tutaj znaleźć to co chciałem, czego nie oferowała konkurencja A.....n czy A...i E...s itp, bo tam wyszukiwarka (wspierana durnym AI) jest fatalna a teraz dryfujecie w stronę tych serwisów. Naprawdę nie rozumiem dlaczego strzelacie sobie sami w stopę. Opamiętajcie się!

oznacz moderatorów
mich41x
#10 Popularyzator#

No właśnie to jest głupie. Im bardziej małpują konkurencję, tym mniej mają nad nią własnej przewagi.

Tymczasem konkurencja nie śpi, tylko rozwija swoje unikalne zalety, a goniąc ślepo za nimi Allegro zawsze będzie w tyle.

Nikt tam nie myśli, żeby Allegro miało coś, czego nie mają inni. Tylko kopiuj-wklej, kopiuj-wklej, kopiuj-wklej...

oznacz moderatorów
jb_filip
#1 Nowicjusz#

teraz wyszukiwanie to jakas masakra...zmieniacie sie w **piiip**a i **piiip**s...odechce mi sie kupowania ciekawych i nowych przedmiotow, a jedynie znane, a znane mozna czesto kupic taniej gdzies indziej, wiec strzelacie sobie w kolano. 

oznacz moderatorów
Oskar2024
#2 Obserwator#

Allegro to korporacja dla której tylko kasa się liczy. Dopiero jak spadną im zyski i klienci odejdą na inne platformy, to matoły zrozumieją że popełnili błąd.

oznacz moderatorów
matdb
#7 Wielbiciel#

Coś w tym jest, jak w tym powiedzeniu: rozum do głowy trafia przez tyłek.

Jednak jak bardzo trzeba być zaślepiony i zaczadzony myśleniem, że skrajnie utrudnienie użytkownikom wyszukiwanie potrzebnych produktów może dla serwisu być dobre? Czyżby "wielcy" aż tak dużo płacili za to aby ich produkty były najpierw wyświetlane (a inne oferty nie sposób odnaleźć), że postanowili podjąć tak fatalną i brzemienną w skutkach decyzję? Dla mnie to jak zaprzedać duszę diabłu.

oznacz moderatorów
ameld
#7 Wielbiciel#

Niestety jest problem ; wątpię że nie wielu korzystało raczej większość (moi znajomi 100 %) ale z jakiegoś powodu to przeszkadzało, może trudno szukać w opisie, a może łatwiej sterować tym co pokazać. Jak dla mnie teraz niczego to nie wyszukuje właściwie nie wiem jak szukać bez tej opcji.  

oznacz moderatorów