anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mam możliwości zapłacić przelewem tradycyjnym?

MAMY ROZWIĄZANIE!
seledynowysmok
#3 Debiutant#

Nawrzucałam stosy produktów do koszyka, chcę zrobić przelew (niestety nie ma na liście mojego banku ale zawsze korzystam z przelewu tradycyjnego i zwykle da się to obejść) a w opcjach nie ma przelewu tradycyjnego. Ani przelewy24 ani payU. Cóż począć?

Nie wiem czy ma to znaczenie od którego użytkownika kupuję? W moim przypadku chciałam kupić od bioswena_pl. Na próbę przy kupowaniu od innego sprzedającego przelew tradycyjny był dostępny.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
seledynowysmok
#3 Debiutant#

Dzwiwne. Znalazłam rozwiązanie, a raczej obejście - przy wyborze opcji dostawy do paczkomatu pojawia się przelew tradycyjny. Ale ja chcę kuriera do domu (a przy tej opcji nie ma przelewu tradycyjnego). Pomóżcie proszę.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@seledynowysmok Podaj proszę numery ofert, w których próbujesz dokonać zakupu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
seledynowysmok
#3 Debiutant#

ło matko, w koszyku mam kilkanaście produktów. przykładowy to https://allegro.pl/oferta/daktyle-bez-pestek-1kg-slodkie-bioswena-10828301844 bo nie wiem gdzie znaleźć nr oferty.

oznacz moderatorów
seledynowysmok
#3 Debiutant#

Przy wyborze innego kuriera opcja przelewu tradycyjnego znowu się pojawia, ale gdy jest wybrany domyślny kurier, przelew tradycyjny jest niedostępny.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Pewnie pojawia się tylko u tych dostawców którzy są połączeni z allegro . Możesz poprosić sprzedawcę o numer konta i samemu mu zrobić przelew.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@seledynowysmok Udało mi się ustalić, że przelew tradycyjny nie będzie dostępny dla metod dostawy z deklarowanym czasem dostarczenia następnego dnia. Przyczyną jest oczywiście czas rozliczania takich płatności.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@seledynowysmok We wskazanej ofercie opcja zapłaty przelewem tradycyjnym nie pojawia się tylko przy wyborze metod dostawy Allegro One. Wyjasniam to. Przy innych metodach powinieneś mieć możliwość wybrania płatności przelewem tradycyjnym.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów