anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę dodać karty płatniczej?

Marzena051173
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@Marzena051173 Masz EC-Maestro ? To nie podepniesz.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Marzena051173 Zobacz tutaj; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/karta-platnicza-apple-pay-google-pay/jak-zaplacic-karta-za-z... To nawet lepiej, że nie możesz jej dodać. Ktoś włamie Ci się na konto Allegro, zrobi sobie zakupy, opłacając je Twoimi pieniędzmi - były tu opisywane takie przypadki.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Marzena051173, możesz powiedzieć, kto jest wydawcą karty? Czy podczas próby jej dodania pojawia się jakiś komunikat? Każdy podany przez Ciebie szczegół związany z tą sytuacją może przyczynić się do jej szybszego wyjaśnienia. 🙂

@xyz96, nie strasz proszę innych osób na forum. Przypadki włamań na konto Allegro są marginalne. Aby uniknąć takich sytuacji polecamy m.in. zastosowanie dwustopniowego logowania, które dodatkowo minimalizuje to ryzyko.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mr_oma Marginalne 🙂 Bo tylko promil osób tu o tym pisze. Poza tym automatyczne ściąganie za Smart, a wiele osób o tym nie wie, szybki zakup przez Kupuję i płacę, bez czasu na zastanowienie się 🙂 Ja nie straszę, ja ostrzegam, zresztą  nie tylko ja.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@xyz96, specyfika miejsc takich jak Gadane sprawia, że zazwyczaj spotykają się tu ludzie szukający pomocy. Ci, których transakcje przebiegły bez problemu, raczej nie wejdą specjalnie na Gadane, by się tym pochwalić. Dlatego tak - skala włamań jest marginalna i dysponujemy odpowiednimi narzędziami, aby to zweryfikować. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mr_oma Jest mnóstwo osób, które nawet nie wiedzą o tym miejscu, nie potrafią znaleźć artykułów pomocy Allegro, nie domyślają się nawet, że istnieje formularz kontaktowy, gdyż jest głęboko ukryty. Te osoby pozostają same ze swoim problemem. Tutaj zagląda tylko część takich kupujących. Allegro nigdzie nie ostrzega o zagrożeniach wynikających z podpięcia karty, jedynie zapewnia, że jest to bezpieczne. To moje zdanie i go nie zmienię 🙂

oznacz moderatorów