anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę kupić produktów od pewnego sprzedawcy?

Client:98948369
#7 Wielbiciel#

Mam aktualnie w koszyku produkty od dwóch sprzedawców. Nie mogę kupić produktów od jednego z nich, bo jeśli zaznaczę tylko je/wszystkie i kliknę "przejdź do kasy" nic się nie dzieje. Przycisk przez sekundę "mieli" kręci się kółeczko a potem po prostu znika. Jeśli zaznaczę tylko produkty od drugiego sprzedawcy nie ma żadnego problemu, strona przechodzi dalej do wpisywania danych i wybierania dostawy, więc problem jest tylko z tym jednym sprzedawcą. Czy to może być spowodowane tym, że zbyt wiele razy dzisiaj próbowałam kupić te przedmioty, bo kilkukrotnie sprawdzałam przesyłkę albo rozmyślałam się i wychodziłam żeby dodać albo wyrzucić rzeczy?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:98948369 a czasem CL ? , może kiedyś robiłaś u niego zakup i .....🤔 . Druga opcja to jeden z produktów w koszyku aktualnie może być już niedostępny .

oznacz moderatorów

Client:98948369
#7 Wielbiciel#

wyrzuciłam z koszyka zapalniczkę i przeszło, najwyraźniej to na allegro też od 18 lat... 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:98948369 czyli pewnie ktoś zakupił ostatnią zanim zatwierdziłaś zakup . Samo wrzucenie do koszyka nie jest zawarciem transakcji .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:98948369 Spróbuj kupić oddzielnie towar od tego sprzedawcy, z którym masz problem. Jeśli sprzedawca wpisał Cię na czarną listę, zobaczysz odpowiedni komunikat. Jeżeli nie wpisał, zakup powinien się udać. Wyczyść, zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów