anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę ocenić sprzedawcy po anulowanym zakupie?

adam1360
#8 Zapaleniec#

Witam Allegro.UA 🤢 , czy jest możliwość dodania opcji: ocena sprzedającego po anulowaniu zakupu ( np. po zapłaceniu za produkt )? Miałem otwarte zakładki w telefonie i przypadkiem zapłaciłem za podobny produkt, którego nie chciałem kupić. Pieniądze zostały przelane na konto sprzedawcy. Po anulowaniu zakupu, szybko otrzymałem zwrot ( bez ingerencji Allegro.UA 🤢 ). Sprzedawca uczciwy, sam ( bez żadnego kontaktu ) szybko zwrócił pieniądze .   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Ziolko39
#21 Demiurg#

@adam1360 Wg mnie nie, bo to będzie prowadziło do zwiększonej ilości "negatywów" Ty chcesz ocenić na +, ale 80% anulujących będzie miało pretensje, że zwrot wysłany o 1 dzień za późno, albo że nie dostał pieniędzy w sobotę ( były i takie wpisy na AG) i fru > "negatyw" Za duże pole do nadużyć.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@adam1360 Masz taką zakładkę "Zgłoś swój pomysł" ale po anulowaniu zakupu nie można oceniać i w sumie dobrze.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@adam1360 Cześć 🙂 Jeśli skorzystałeś z opcji anulowania, to zamówienie zostało wykluczone z możliwości oceny i nie planujemy zmian w tym zakresie

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

adam1360
#8 Zapaleniec#

W tej sytuacji nie powinno być możliwości oceniania anulowanego produktu. 

oznacz moderatorów