anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę otworzyć oferty zakupionego towaru?

marrata
#7 Wielbiciel#
  • Czy po kliknięciu w zakładce zamówione na link widzicie pełną ofertę sprzedawcy (opis tego co kupiliście) lub info: sprzedaż zakończona? Pytam, ponieważ do tej pory można było zobaczyć co się kupiło, spr. niżej w opisie np. szerokość bluzki. Na tej podstawie łatwiej robić kolejne zakupy. Dziś po kliknięciu w link widzę tylko tytuł oferty i niestety malutkie zdjęcie (nie da się powiększyć). Mogę też rozwinąć szczegóły zakupu, ale opisu (parametrów) brak. Czy to wina moich ustawień (aplikacja w telefonie), czy allegro tak usprawniło na wieki minus?
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

marrata
#7 Wielbiciel#

Doszukałam się już, że to allegro usunęło taką możliwość. Dlaczego? 

To była bardzo przydatna / wygodna opcja, a dla niektórych może nawet dowód w przypadku sporu... 

 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Ponieważ sprzedaż się odbyła, za którą Allegro sutą prowizję pobrało i może ograniczać treści (pojemność) w celach oszczędnośowych - utrzymywania na serwerze.

Trzeba zrobić duuuuzo miejsca na wymyśloną i szkodliwą produktyzacje tego nikomu nie potrzebnego kstalogu ofert.

Takie jest moje zdanie 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@marrata Ile czasu minęło od zakupu? Być może ta oferta jest już archiwalna.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

To jest po prostu skandal, żeby ograniczać, a wręcz uniemożliwiać kupującym wgląd do ICH WŁASNYCH ZAKUPÓW. Jak można nie mieć za grosz szacunku do kupujących? 😧

oznacz moderatorów