anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę płacić nową kartą kredytową PKO BP?

MAMY ROZWIĄZANIE!
tadwoj1
#7 Wielbiciel#

Z PKO BP otrzymałem kilka dni temu nową kartę kredytową, Stara osiągnęła datę ważności.  Nowa bez problemu została uaktywniona, sprawdzona w bankomacie i zakupie w sklepie. Ale kartę kredytową używam głównie  do zakupów przez Allegro - słynnym jednym kliknięciem.  Stara działała bez problemu. Nowa nie działa. Inforomuje, że bank nie weryfikował zapłaty. Bank twierdzi, że wszystko jest OK i że chyba Allegro coś zmieniło w wymaganiach Secure. Na moim koncie w Allegro dane karty są wpisane prawidłowo.

Wygląda na to, że Allegro oczekuje, aby klient wystąpił w roli negocjatora z bankiem i sam usprawnił rozwiązania informatyczne.  Ja oczekuję, że ktoś z Allegro zajmie się sprawą i przywróci mi możliwość normalnego prowadzenia zakupów. 

tadwoj1

21.05.2022.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
Client:44052296
#21 Demiurg#

@tadwoj1 w nowej karcie masz nową date ważności i kod CVV. Usuń starą i podepnij ponownie nową i powinno zadziałać.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Masz zapisaną kartę nową i starą na Allegro? zobacz tu: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/karty-platnicze?action=list

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Oprócz tego co pisali inni dodam żebyś sprawdził czy masz włączone płatności internetowe, może są standardowo zablokowane. Wchodzisz w ustawienia karty i limity przynajmniej u mnie. Ale mam inny bank...

oznacz moderatorów