anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wybrać opcji płatności allegro pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Fazzy87
#8 Zapaleniec#

Cześć. W piątek uruchomiłem możliwość płacenia poprzez "allegro pay". Środki zostały przyznane, na pierwszej stronie allegro wyświetla się kwota dostępna. Po wybraniu rzeczy do kupienia, lub po wrzuceniu jej do koszyka, nie mam opcji zapłać przez "allegro pay". Czytałem, kwota jest odpowiednia, próbowałem w różnych działach, z różnymi produktami i nic. Próba zakupu przez aplikację również nie pomogła. Dodam że na stronach produktów jest napisane że mogę kupić dany produkt w ten sposób ( i setki innych 🙂  ) ale sama forma płatności mi się nigdzie nie pojawia. Jak wybrać tą płatność?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

Skontaktuj się w tej sprawie na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

Po chwili otrzymasz wyjaśnienia. Czat czynny od ósmej.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Fazzy87 Powodem tych problemów jest nieuregulowane zobowiązanie na Twoim koncie. Otrzymałeś już od nas wiadomość mailową w tej sprawie, więc sprawdź proszę skrzynkę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Fazzy87
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc. Nie wiedziałem nawet że mam do zapłaty jakieś zobowiązania . Szkoda że nie wyświetliło się nic o blokadzie, tylko po prostu nie pojawiła się taka forma zapłaty.

oznacz moderatorów