anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wysłać zapytania do Sprzedającego?

aragorn42
#7 Wielbiciel#

 Od pewnego czasu  tj  od paru miesięcy  PRZESTAŁO działać  tzw "wysyłanie  zapytań do  sprzedającego"   gdy ma się tak jak ja  kompa z Windows Vista.   Nie mam i nie zamierzam być jak  przysłowiowe "stado baranów" i pędzic co parę miesięcy  bezmyślnie po nowy komp do sklepu  RTV  , mam od 12 lat  Viste która sie fantastycznie sprawdza i   spedzilem z  ponad rok czasu na konfigurowaniu perfekcyjnym  mego laptopa  i nie zamierzam go wymieniać na nowy  by być ...tylko "modnym"  bo nie jestem" wieśniakiem z zawodówki  ani  azjatyckim fanem nowinek  dobrych  dla dzieciarni  i przedszkolaków ".  Proszę o  naprawienie  tj uruchomienie   opcji wysyłania  zapytań  dla takich jak ja tj mających Vista lub nawet XP (najlepszy i najbardziej niezawodny system  mym zdaniem) . 

2) Czemu na stronie Allegro NIE mozna znależć nigdzie  żadnego maila ani waszego  realnego adresu. ...............   Czy jesteście firmą  tzw  krzak  lub Marsjanami - Zielonymi ludzikami, że boicie si e  swego cienia  i wstydzicie swego  ego,  że  nie  ma żadnych waszych danych  adresowych  a tym bardziej nawet głupiego maila kontaktowego  (!!!!!!!??????)  ....to jakiś ogromny afront w stosunku do   waszych klientów  .Tak po za  tym kazda firma ma adres choćby  w Ozorkowie  i  Pacanowie i to nie wstyd  ,   nawet Google  ma  itp...a  o was ...NIC......smieszne i załosne....".  czy to juz jakaś korpo aberracja??" Czy co???  Niedługo bedziecie sie wstydzić że istniejcie.....  Porsze o danie w kontakcie chocby ..............................  adresu maila   .................................

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Bo niektóre czynności na starszych systemach operacyjnych nie działają. Działa za to na każdym systemie - zapłać za usługi Allegro 🙂

Kontakt z Allegro też jest, ale nie tak łatwo go znaleźć - https://allegro.pl/pomoc/kontakt

Kiedyś na stronie głównej, bardzo krótko, był dostępny bezpośredni link do tego kontaktu - link nazywał się Kontakt.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@aragorn42 To respect, bo jesteś jedyna znana mi osobą która uważa Vistę za udany produkt.... ale ten system jest już nie wspierany. Będziesz musiał przejśc na 10..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pinsplash Vista to była rzeźnia, gdy tylko wyszła😁 Nie musi od razu instalować 10 - wystarczy 7 albo 8.1 (bo 8 też niezbyt udanym windowsem był).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@aragorn42 adres email nie ma ale możesz spróbować skontaktować się przez tą zakładkę: https://allegro.pl/pomoc/kontakt
Wybierz temat rozmowy i najlepiej skorzystaj z czatu, szybko uzyskasz odpowiedź. 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@aragorn42 Nie jestem pewien czy faktycznie powodem Twoich problemów jest Vista. Rozumiem Cię doskonale, też byłem długo fanem XP bo był świetny pod kontem grzebania w kodzie i nie trudno było go modyfikować 😄

Używasz przeglądarki która przesyła info o systemie, wiem bo sam to robiłem nie raz, możesz zmienić w przeglądarce (też w kodzie) informacje o swoim systemie operacyjnym, może zadziała, jednak nie będzie to z pewnością bezpieczne dla Ciebie. Vista od dawna nie jest wspierana i ma wiele luk umożliwiających przejęcie kontroli na tym systemem.

Pokombinuj z przeglądarkami, może na innych nie ma tego problemu, chyba, że przeglądarka też jest w wersji z czasów Visty to niewiele zrobisz 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ZibiK30 Zmiana "user agenta" nic nie da, skoro sama przeglądarka jest w wersji sprzed kilku lat i nie wspiera szyfrowania TLS w wyższych wersjach, podobnie jak nie radzi sobie z SHA-2.
Niestety niektórym zatwardziałym użytkownikom systemów niewspieranych od lat nie idzie wytłumaczyć kto i dlaczego wymusza takie standardy w Sieci.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Knowhere Masz racje, dlatego napisałem o starej przeglądarce na końcu, ze nic z tym nie zrobi w takim wypadku 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów