anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę zaakceptować kilku pozycji z zakupów Członka Rodziny na Allegro Family?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Krybara
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Członkini mojej rodziny u jednego sprzedającego ze Smartem zakupiła 2 różne przedmioty po ponad 40 zł za sztukę. Wysłała prośbę do mnie o zakupienie.

Jako Założycielka mogę każdy ten przedmiot zaakceptować i zapłacić oddzielnie. Wychodzi na to, ze sprzedawca będzie zmuszony wysłać 2 paczki do jednego adresata.

To w sytuacji jak akurat oba przedmioty łapią się na Smart.

Co będzie w sytuacji, gdy u jednego Sprzedawcy pojedynczy przedmiot będzie kosztował 10 zł? Wtedy za każdy przedmiot będzie oddzielna przesyłka i koszt przesyłki?

Dlaczego nie mogę zaakceptować jednocześnie kilku pozycji z zakupów Członka Rodziny?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

@Krybara Tak, w tej sytuacji sprzedawca wysyła dwie oddzielne paczki w ramach Smart. Jeżeli cena przedmiotu w oddzielnych zakupach nie przekroczy 40 zł, trzeba będzie płacić koszty wysyłki. Przy zakupie łącznym kilku przedmiotów od tego samego sprzedawcy, gdy suma przekroczy 40 zł, nie trzeba płacić kosztów wysyłki.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Krybara, na razie w Allegro Family są pojedyncze prośby o zakup. Jeśli organizator grupy chce kupić przedmiot w ramach prośby, kupuje je zgodnie z prośbą, co znaczy, że jeżeli kwota będzie poniżej minimum Smart! (np. zakup za wspomniane 10 zł), to za przesyłkę zapłaci zgodnie z kosztami dostawy w ofercie.

Jeśli chodzi o kwestię akceptacji kilku pozycji z zakupów członka rodziny jednocześnie - pracujemy nad taką funkcjonalnością. Damy znać, jak będzie gotowa.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli chodzi o kwestię akceptacji kilku pozycji z zakupów członka rodziny jednocześnie - pracujemy nad taką funkcjonalnością. Damy znać jak będzie gotowa.

Aha, czyli niefajny ten Smart w ramach Allegro Family. Niezgodny z regulaminem usługi, ponieważ nie pozwala łączyć zakupów.

oznacz moderatorów
Krybara
#9 Pomysłodawca#

Początki tego programu. Wyjściem jest przerzucenie zamówienia do Założyciela Rodziny i skorzystanie ze Smart. Trochę zabawy, ale cóż...

Zawsze należy liczyć się z rzeczami, które wychodzą w tzw praniu.

oznacz moderatorów
DJ_Jozi
#1 Nowicjusz#

czekam z niecierpliwością aż funkcjonalność zakupu wielu przedmiotów na raz zostanie dodana. Jak mozna sie o niej dowiedzieć? obserwując ten wątek?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DJ_Jozi Cześć, najszybciej informacja zostanie zamieszczona w Aktualnościach. Oczywiście, jeśli zmiana zostanie wprowadzona, poinformujemy o tym również na Gadane 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów