anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie otrzymałem zwrotu od sprzedającego?

majka190692
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Witam. Zwróciłem towar do sprzedającego, Ci zwrócili pieniądze poprzez allegro Pay ,środki do dziś nie trafiły na moje konto.Czy może być to spowodowane że nie mam aktywowane Pay

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@majka190692 Podaj proszę numer zamówienia, którego dotyczy ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

majka190692
#7 Wielbiciel#

e4dd38e0-64a8-11ed-b858-0b9eff7b61a5 proszę 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@majka190692 One nie trafiają na twoje konto tylko tam skąd wyszły i zwiększają twój limit Allegro Pay, Ty jak chcesz wypłacić mając nadpłatę musisz wypełnić swoje dane w panelu >opcje > zarządzaj nadpłatami a dopiero trafią na  twoje konto, pod warunkiem że sprzedajacy zwrócił, jak zwrócił to był mail od Allegro>był?

oznacz moderatorów

majka190692
#7 Wielbiciel#

Zwrócił ale ja nie mam aktywnej usługi pay . I nie mam takiego czegoś jak opcje nadplaty

oznacz moderatorów

majka190692
#7 Wielbiciel#

Czyli aktywować pay tak i wejść w opcje

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Chwila, to skąd ten tytuł postu? Był mail od Allegro i w 3dni powinny być tam skąd wyszły.

oznacz moderatorów

majka190692
#7 Wielbiciel#

Ja placilem za zakupionym z konta bankowego. A sprzedający napisał ze zwrócił kwotę za pomocą pay. I w dyskusji otwartej allegro mi napisało ze dostali zlecenie . I się odezwa na maila ale jest cisza.

oznacz moderatorów

majka190692
#7 Wielbiciel#

Ja placilem za zakupionym z konta bankowego. A sprzedajacy napisał ze zwrócił kwotę za pomocą pay. I w dyskusji otwartej allegro mi napisał ze dostali zlecenie . I się odezwa na maila ale jest cisza.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@majka190692 Sprzedający napisał ze zwrócił czy Allegro wysłało maila o zwrocie? PayU!

oznacz moderatorów

majka190692
#7 Wielbiciel#

Sprzedający napisał mi w dyskusji wysłał potwierdzenie ze zwrotem , allegro potwierdziło ze sprzedający zrobil zwrot  pay 22 listopada 

oznacz moderatorów

majka190692
#7 Wielbiciel#

Sprzedający napisał mi w dyskusji ,wysłał potwierdzenie ze zwrotem , allegro potwierdziło ze sprzedający zrobil zwrot  pay 22 listopada 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I nie masz środków na koncie ?

oznacz moderatorów

majka190692
#7 Wielbiciel#
No nie mam
oznacz moderatorów

majka190692
#7 Wielbiciel#

Rozumiem to tak ze sprzdawca przelał na allegro a allegro powinno przelać mi na konto  bankowe tak

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak był mai od Allegro to dobrze rozumiesz, poczekaj do jutra moderacja wyjaśni.

oznacz moderatorów

majka190692
#7 Wielbiciel#

Witam sytuacja wyjaśniona. Nie wiem jak sie to stało ale pieniądze allegro przelało mi na konto nie z którego opłaciłem obuwie , tylko drugie które posiadam tylko do spłaty kredytu. Tylko jak pieniądze mogły trafić na tamte konto , które nie jest powiązane z allegro i nigdy nie używałem go do żadnych transakcji prócz spłaty raty. Możecie mi to wyjaśnić allegro

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@majka190692 czy możliwe, że to konto masz przypisane do płatności BLIK? 
Czy numer tego konta to 061******683?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

majka190692
#7 Wielbiciel#

To konto z którego robiłem przelew za zakup z ta końcówka.  A na inne dostałem zwrot.  Inne którego nigdy nie używałem jeśli chodzi o przelewy i blik

oznacz moderatorów