anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widzę możliwość i wyboru rat bnp paribas?

MAMY ROZWIĄZANIE!
pszczolka41
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie widzę możliwość i wyboru rat bnp paribas. Dziś miałam możliwość wyboru 3 banków, innych niż bnp, A raty mam właśnie w bnp i tu chce zostać. Co się stało że nie można wybrać paribas?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

Ni każdy przedmiot można kupić na raty Od.nowa. Podaj numer lub link do aukcji i zapytaj o swój przypadek Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

oznacz moderatorów
michale21
#7 Wielbiciel#

Podpinam się pod temat.... I ten sam kłopot...... Każdy wie że nie wszystko można kupić na raty także odpowiedz allegro jest słaba a powiedział bym że nawet..... 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@michale21 Być może wybierasz ofertę od sprzedawcy z Chin, wtedy raty Od.nowa nie działają. Sprawdź to w zakładce O sprzedającym. Innym powodem mogą być niespłacone poprzednie zakupy na raty lub opóźnienia w spłatach.

oznacz moderatorów
michale21
#7 Wielbiciel#

Niestety ani nie Chiny a TYMBARDZIEJ nie zaległe raty

.. 

A Pozatym to bank bnp kontroluje spłatę a nie alegro.... 

 

 

 

Jak dlamnie to ktoś poczuł biznes żeby wpuścić tego Pay pal czy jak tam się to [edycja]....nazywa... 

 

DLAMNIE ALLEGRO STRACILO NA TYM DUŻO.... 

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@michale21 w ofercie, z której chciałeś skorzystać (numer 9481760555) Sprzedający nie oferuje rat zero, dlatego nie ma opcji skorzystania z rat w ramach limitu odnawialnego od.nowa (z BNP Paribas), a dostępne raty w ramach PayU są oprocentowane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
nora29
#7 Wielbiciel#

mam to samo na tej aukcji:

https://allegro.pl/oferta/apple-imac-27-i7-4ghz-retina-5k-32gb-1tb-ssd-8766715306

jeden odsyła do drugiego  bank do allegro 

sprzedający ma w aukcji zaznaczone raty 0% a mi proponuje dziadowski alior

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nora29 W tej ofercie raty ZERO są dostępne. Alior Bank współpracuje z PayU i pośredniczy w zawieraniu umów kredytowych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów