anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widzę mojego ostatniego zakupu na raty?

Client:50253733
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czy można zobaczyć czy mam jakiś ukryty zakup? Kupiłam coś i nie mam tego w moich zakupach, pomocy bo już powinna paczka przyjść i się denerwuję 😉

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50253733 Cześć! Na tym koncie nie ma żadnych ukrytych zakupów z ostatniego czasu. Na Allegro Lokalnie również nie ma zamówienia. 

Powiedz proszę, co dokładnie kupowałaś, czy masz numer zamówienia/oferty? Kiedy dokładnie złożyłaś zamówienie?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:50253733
#7 Wielbiciel#

To był telefon Xiaomi radni note 10 pro, zakup był dokonany w niedzielę, mam jest je na mailu dokumenty z banku gdyż był to zakup na raty 

oznacz moderatorów

Client:50253733
#7 Wielbiciel#

Redmi note 10 pro

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50253733 Sprawdź tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/raty. Raty dla tego zakupu nie zostały jeszcze przyznane.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:50253733
#7 Wielbiciel#

Czy ja teraz powinnam wykonać jakiś ruch? W stronę sprzedawcy czy w stronę banku? Z mojej strony wszystko przeszło pomyślnie, mam na skrzynce mailowej dokumenty umowę odnośnie tej spłaty ratalnej z banku, pozytywną weryfikacja itd... natomiast nie wiem z jakiego powodu ten zakup nie jest zakończony.... 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50253733 Najlepiej skontaktuj się z pożyczkodawcą i dopytaj o status sprawy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:50253733
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 

oznacz moderatorów