anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widzę numeru telefonu Sprzedającego i nie mogę zadać mu pytania?

MAMY ROZWIĄZANIE!
adamar121
#8 Zapaleniec#

od jakiegoś czasu zakldki u sprzedających ZADAJ PYTANIE , DANE SPRZEDAJĄCEGO sa nieaktywne?

 

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
xyz96
#21 Demiurg#

@adamar121 To wina przeglądarki lub systemu Windows XP. Zmień przeglądarkę, aktualizuj system.

Numer telefonu chyba niektórym sprzedawcom usuwa Allegro, aby zminimalizować ilość kontaktów i zakupów poza Allegro.

oznacz moderatorów
adamar121
#8 Zapaleniec#

Ok sprawdzę to 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@adamar121 kiedyś były już posty, allegro ukrywa telefon żebyś nie kupował poza ( dla twojego bezpieczeństwa ) jak zakupisz to dostaniesz telefon 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
adamar121
#8 Zapaleniec#

Pięknie , a ja muszę się dowiedzieć o wielkość i rodzaj opakowania. Super, trzeba będzie szukać sklepów online z którymi ma się kontakt. Jak dla mnie to fatalna decyzja , jeśli faktycznie allegro nie daje możliwości kontaktu z sprzedawcą !

oznacz moderatorów
adamar121
#8 Zapaleniec#

Ok , instalacja Opery zamiast Chroma załatwiła sprawę. Jednak ALLEGRO powinno coś z tym natychmiast zrobić.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@adamar121 Z reguły wystarczy po prostu dbać o przeglądarkę i regularnie ją czyścić ze śmieci. Czasem też problemy powodują niektóre z rozszerzeń.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
adamar121
#8 Zapaleniec#

Rozumiem że na twojej przeglądarce CHROM działa to bez problemu

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@adamar121 Chrome nie jest jedyną dostępną przeglądarką na rynku. Niemniej u mnie działa bez problemu zarówno na Firefoksie, jak i na Vivaldim.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@adamar121, możesz nawiązać kontakt ze Sprzedającym na kilka sposobów - opcja: Pytanie do Sprzedającego wciąż jest dostępna. Jednak, aby zadać pytanie, musisz być zalogowany na swoje konto Allegro. Sposoby na skontaktowanie się ze Sprzedającym opisaliśmy tutaj.

Jeśli mimo zalogowania na koncie nie masz w ofercie takiej możliwości, podeślesz proszę zrzut ekranu, tego, co widzisz w tym miejscu? Skonsultuję Twoją sprawę z odpowiednim działem.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
adamar121
#8 Zapaleniec#

Zainstalowałem na szybko Operę, problem znikł , dziękuję za reakcje .

oznacz moderatorów