anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widze z konta firmowego ofert od prywatnego sprzedawcy na Allegro? ( nie lokalnie)

MAMY ROZWIĄZANIE!
kameleon-it
#7 Wielbiciel#

Witam. Znajomy sprzedaje na allegro produkty jako sprzedawca prywatny ( nie jest to Allegro Lokalnie) , wystawia produkty jako licytacje z opcją promowania. Ja logując się na konto prywatne , widzę te oferty i co sprzedaje użytkownik, lecz gdy przeloguje się na konto firmowe to tych ofert już nie widać , widnieje informacja ze użytkownik nic nie sprzedaje. O co w tym wszystkim chodzi? Nie chodzi o sprzedaż na allegro lokalnie, nie mam ustawionych żadnych filtrów wyszukiwania. Płaci za promowanie ofert które nie wyświetlają się użytkownikom allegro którzy mają konta firmowe. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Client:44052296
#21 Demiurg#

@kameleon-it jak chcesz przeglądać oferty prywatne w zakładce Konto  musisz przełączyć na widok dla konsumenta takie udogodnienie dla przedsiębiorców 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@kameleon-it nie wiem jak to nazwać skoro nie informowali nikogo, więc może to testy ???

Ale jest tak od początku miesiąca 🙂

Zmień widok to zobaczysz 

Zrzut ekranu 2023-07-13 195016.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów
magic-trinkets
#9 Pomysłodawca#

Informowali. Sprawdź skrzynkę mailową. wysyłali na skrzynki informację z linkiem

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/wprowadzilismy-zmiany-w-wyswietlaniu-ofert-na-allegro-business-...

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@magic-trinkets a kiedy był wysyłany maila, bo ja takiego nie mam, przyszły jakieś trzy o zmianach, wyliczeniach Pay, ankieta do zmian smart a tego nie miałem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
magic-trinkets
#9 Pomysłodawca#

Chyba 7 lipca, albo 6. Mail od allegro usunięty.
Ale konsultacja była z księgowym i tu była tego samego dnia 07-07-2023

oznacz moderatorów
kameleon-it
#7 Wielbiciel#

Przejrzałem skrzynkę email i również nie otrzymałem maila z informacją o nowym widoku dla biznesu i dla konsumenta. Ale spam typu zobacz zmiany w obserwowanych ofertach czy wyszukiwanych to wysyłali kilka razy dziennie. Ogólnie twierdze ze ta zmiana jest na niekorzyść bo wielu znajomych którzy prowadzą firmy nie słyszało o tych zmianach i ominęło wiele ofert osób prywatnych . Masakra 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@kameleon-it Wg Allegro to ma być "ułatwienie".

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów