anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego nikt z allegro nie jest w stanie odblokowac mi konta .

wiolakostek
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

wiolakostek
#7 Wielbiciel#

dlaczego nikt z allegro nie moze odblokowac mi konta

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie może czy nie chce? Korespondujesz z Działem bezpieczeństwa Allegro ? To oni blokują i tylko oni mogą zdjąć blokadę .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiolakostek w sprawie nr 35002554, napisaliśmy, że konieczne będzie wyjaśnienie blokady na powiązanym (również zablokowanym) koncie. Przykro mi, ale tę kwestię można wyjaśnić tylko z Działem bezpieczeństwa i bez wyjaśnienia spraw na powiązanym koncie, zdjęcie blokady nie będzie możliwe. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

wiolakostek
#7 Wielbiciel#

wczoraj byla inna rozmowa przez godzine i na koncu sie dowiedzialem ze juz sie tym zajmuja ale nie dostalem zadnej odpowiedzi

oznacz moderatorów

wiolakostek
#7 Wielbiciel#

konto mam 13 lat i takie problemy 1 raz

oznacz moderatorów

wiolakostek
#7 Wielbiciel#

jak sie zkontaktowac z dzialem bezpieczenstwa

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiolakostek z Działem bezpieczeństwa można się skontaktować za pomocą formularza, ale to nie będzie konieczne, ponieważ odpowiedź nie będzie inna. Konieczne jest wyjaśnienie blokady na powiązanym koncie. Widzę, że wysyłasz bardzo dużo zgłoszeń, ale to niestety nie pomoże. Sprawy zostaną zamknięte bez odpowiedzi. 
Wiadomość na którą się powołuje (w sprawie nr 35002554) wysłana wczoraj o 21:33 i jest to informacja z Działu bezpieczeństwa, nie widzę żadnych innych ustaleń na ten temat, więc konieczne będzie wyjaśnienie blokady na powiązanym koncie. Jeśli nie możesz z jakiegoś powodu tego zrobić, odpisz proszę w sprawie nr 35002554, wiadomość trafi do Działu bezpieczeństwa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

wiolakostek
#7 Wielbiciel#

jak dlugo mam czekac na odblokowanie konta i dlaczego dostaje powiadomienia na email co moge kupic.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wiolakostek Wielokrotnie przekazywaliśmy Ci już informację, że konto nie zostanie odblokowane, dopóki nie wyjaśnisz blokady na kontach powiązanych. Podstawą do nałożenia sankcji na konto jest art. 2.12 oraz 8.7 Regulaminu Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów