anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczkomat Allegro One - zgłoszony brak paczki

przemek-gr
#9 Pomysłodawca#

Sprzedający nie poinformował że 2 zamówienia zmieszczą sie w jednym kartonie i jednej skrytce toteż przez paczkomat zgłosiłem brak jednej paczki w skrytce Boxa. W domu okazało sie że wszystko jest ale na Allegro po wejściu w "szczegóły zakupu" jest wykrzyknik "problem z przesyłką" w związku z tym mam kilka pytań:

1. Gdyby (na przyszłość) okazało sie że faktycznie nie ma 2 paczki to co mam robić?

Rozmawiac tylko ze sprzedającym poprzez "zgłoś problem z zakupem"?

2. Czy ten komunikat i to zgłoszenie wygaśnie samoistnie po jakimś czasie czy coć trzeba zrobić?

3. Sprzedawca ma z tego tytułu jakies problemy dopóki komunikat nie wygaśnie?

4. Towar mimo komunikatu da się zwrócić jednak nie moge wystawić żadnej oceny zakupionym przedmiotom z żadnego zamówienia. Co trzeba zrobić by uzystać tą funkcje?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@przemek-gr zawsze zgłaszaj brak paczki przy automacie bo jak faktycznie nie będzie to zostaniesz z ręką w nocniku 😄 a tak olej, samo zgłoszenie to dopiero początek do reklamacji więc napisz mu ze wszystko ok i zapomnij 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@przemek-gr Wyjaśnij sprawę ze sprzedającym, udzieli Ci wszelkich informacji w tej sprawie, tak w systemie trzeba będzie odznaczyć że sprawa wyjaśniana.

oznacz moderatorów

przemek-gr
#9 Pomysłodawca#

niektóre przedmioty z zamówienia sa już zwrócone a ja chciałbym wystawić ocenę a w zasadzie komentarz do niektórych z nich Jednak obecnie nie mam takiej opcji dostępnej. Prawdopodobnie dlatego bo zgłoszenie o problemach z paczką nadal jest aktualne

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A w tym problemie z zakupem, masz opcję zakończ dyskusję.

oznacz moderatorów