anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego obietnica przy towarze np"kup do godziny 12 a otrzymasz towar jutro" nie jest dotrzymywana?

gwiazdeczka61
#7 Wielbiciel#

Kupiłam dzisiaj (piątek) materac dmuchany, specjalnie wybierając z listy odpowiadających mi produktów taki przy którym była adnotacja " kup do godziny 14 a otrzymasz towar w sobotę". Sprzedający nawet jeszcze nie wysłał towaru a jest 15.30 a w odpowiedzi na moje zapytanie czy otrzymam towar jutro, odpisał , że nie jest mi w stanie tego zagwarantować. Po co są w takim razie takie zapisy przy towarze?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

komis-bell
#21 Demiurg#

@gwiazdeczka61 Allegro pokazuje tzw "przewidywany czas dostawy'' - wyliczają to algorytmy na podstawie różnych danych i jest to wymysł który wprowadza klientów w błąd.
Nie jest to jednak wina sprzedającego tylko allegro.

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Przykładowo pełny paczkomat i cyk kurier paczkę włozy dopiero w poniedziałek gdy zwolni się miejsce...

Nigdy nie ma gwarancji że paczka dojedzie na 100% kolejnego dnia i trzeba brać na to poprawkę, paczka utknie na sortowni, kurierowi wyleci silnik z furgonu itp wszystko może się wydarzyć 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@gwiazdeczka61 tą informację acz trudno to nazwać nawet informacją allegro umieszcza na stronie sprzedawcy bez jego zgody , a czas dostarczenia wylicza na podstawie wcześniej dostarczonych przesyłek oczywiście nie zwracając uwagi na czas wysyłki jaki aktualnie sprzedawca zadeklarował . Jest to jeden z genialnych pomysłów portalu przyczyniający się do konfliktów na linii klient - sprzedawca . Tak już Droga Gwiazdeczki mamy  ,wielu sprzedawców szeroko otwartymi oczami ogląda się dookoła szukając drogi jak stąd spin..ć bo na lepsze się nie ma .

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@mdrogeria trochę nie czaję... jeżeli ja wpisując w rubrykę "Ustawienia godzin składania zamówień dla wysyłki tego samego dnia" przykładowo na godzinę 15:00, to do zamówień opłaconych do godzin 15:00 wszystkie paczki są etykietowane, następnie osobiście wrzucam wszystko na busa i jadę do punktu kurierskiego - robię wszystko aby te paczki wyszły - w końcu sam zadeklarowałem godzinę

 

Zamówienia opłacone 15:01 - sorry Winnetou kolejnego dnia - nie wychylam się poza system 😇

 

Zasada jest prosta - nie rób komuś dobrze, bo sam na tym ucierpisz 

 

Regulamin allegro traktuje "zero jedynkowo" i jakoś się to kręci 

 

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci robisz tak jak powinno się robić , ale nie wszyscy sprzedawcy podchodzą do tematu jak my . Osobiście Pocztę zawożę przed 15:00 jak nalezy , Inpost przyjeżdza . Godzina graniczna 12:00 mija i KONIEC !! .Chyba tydzień temu miałem dość komiczną sytuację , klientka zrobiłą 2 zakupy jeden parę minut przed 12:00 drugi 2-3 minuty po 12:00 , jeden zakup wyszedł tego samego dnia , a drugi w następnym choć był to koniec tygodnia i dałbym radę spoooojnie wysłać  ,na pytanie klientki odpowidzialem , że algotytmy allegro nie pozwoliły na nadanie drugiej przesyłki . Co Wy na to drogie allegeo czy tak to powinno wyglądać ?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

dla uściślenia numery zamówień 882937a5-2f5d-11ed-8817-3b60d7efdcec ,  57da62ae-2f5c-11ed-b2e3-e3e2ca3d75aa

pozdrowionka 😀

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Szukaj w ofercie opisu od sprzedającego o czasie dostawy, a nie to co pokazuje Allegro ze średniego dotychczasowego wysyłania towaru przez sprzedającego.

oznacz moderatorów