anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego otrzymuję faktury z Poczty Polskiej i Allegro również pobiera za przesyłki Pocztowe.

MAMY ROZWIĄZANIE!
ppuhpiker
#9 Pomysłodawca#

Nie mogę doprosić się w Allegro o wyjaśnienie dlaczego Poczta Polska obciąża mnie za przesyłki wysyłane przez Allegro i Allegro również pobiera opłaty za przesyłki wysyłane Kurier 48 standard. Czy to są dwie niezależne firmy.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ppuhpiker, sprawdziłam korespondencję mejlową, którą z nami prowadzisz. Zostałeś poproszony o podanie numerów przewozowych, ponieważ nie ma ich na przesłanej fakturze. Bez tej informacji zweryfikowanie sprawy nie jest możliwe.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
ppuhpiker
#9 Pomysłodawca#

Przepraszam, chciałbym w dalszym ciągu kontynuować ten temat ponieważ nie do końca mogę uznać problem za rozwiązany.

W momencie kiedy poprosiłem o szczegółowy raport do faktury , Przewoźnik owszem wysłał mi wykaz przesyłek co do których nie mam zastrzeżeń nie podając jednak numerów przewozowych . Co z kolei jest wymagane przez Allegro i temat się urywa.

Zapytam inaczej,  proszę o podanie ogólnych warunków rozliczania przesyłek pocztowych Kurier 48 gab.M przez Allegro , ponieważ nie wiem na jakiej podstawie Poczta Polska obciąża mnie za przesyłki wysyłane wyłącznie przez Allegro.

oznacz moderatorów