anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego pieniądze nie dotarły na moje konto?

MAMY ROZWIĄZANIE!
57203989
#8 Zapaleniec#

Я отменил покупку до обработки. Продавец сказал, что вернул деньги, сегодня третий день.
в чем дело ??

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

@57203989 Ma 14dni na zwrot środków wg prawa, może być wcześniej ale dopóki nie minie 14dni nic nie możesz mu zrobić.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@57203989 Sprzedający zlecił przelew środków 11 lipca. Do końca jutrzejszego dnia pieniądze powinny się zaksięgować na koncie, z którego dokonałeś zapłaty za zamówienie.

Jeśli tak się nie stanie, napisz do mnie ponownie. Prześlę Ci potwierdzenie tego przelewu i będziesz mógł tę sprawę wyjaśnić w swoim banku. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
57203989
#8 Zapaleniec#

pieniądze zostały już zaksięgowane na koncie. Dziękuję za uwagę i za to, że kazano mi czekać jeden dzień. przepraszam, że panikuję za wcześnie

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@57203989 Cieszę się, że sprawa się wyjaśniła. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
57203989
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ przeczytaj uważniej. Anulowałem zakup przed przetworzeniem! czyli zgodnie z prawem Allegro sprzedawca musi zwrócić pieniądze w ciągu 2 dni! Sprzedawca powiedział, że już zwrócił pieniądze. Teraz Allegro się trzyma?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@57203989 Przelew został zlecony przez Sprzedającego zgodnie z regulaminowym okresem 2 dni. Czas przetwarzania przelewu zależy od Operatora płatności i sesji przelewów przychodzących w Twoim banku. Allegro nie ma na to wpływu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów