anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego sprzedający może odesłać pieniądze za inny przedmiot niż kupujący zgłosił, że zwraca?

lawfulone
#8 Zapaleniec#

Jak to możliwe? Kupiłem od sprzedającego 3 przedmioty. Za 33, i 2 po niecałe 4 zł. Zwracam ten za 32, bo rozmiar mi nie pasował. Odesłałem. Sprzedający zwrócił mi 7,80 za tamte 2 tańsze przedmioty :D. Jak to w ogóle możliwe?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lawfulone możliwe , zlecenie zwrotu środków sprzedawca wykonuje manualnie i zapewne się p....... . Był już tu post założony przez sprzedawcę ,który w taki sposób się pomylił i pytał czy jest możliwość cofnięcia / co nie jest moąliwe / . Skontaktuj się ze sprzedawcą ... pewnie sytuacja się wyjaśni .

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

Taaa akurat, nie pasował ci 😂 brakowało ci 32 zł do smarta i tyle. 

oznacz moderatorów

lawfulone
#8 Zapaleniec#

odwrotnie, tamte 2 drobiazgi dobrałem do smarta :D. Potem zamówię to samo tylko w innym rozmiarze 😄

domyślam się, że robi to się manualnie, ale masz w ręce zwrot, masz zaznaczoną opcję zwrotu przez klienta, klient zwraca 1 rzecz, a sprzedający klika zwrot kasy za 2 i 3 😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lawfulone uwierz mi , jest to wykonalne szczególnie jak brakuje czasu . Niejednokrotnie sam siebie  łapałem na niepoprawnie wypełnionej karcie zwrotu środków tylko hołubię zasadzie... ,,sprawdź 2 razy zanim..... ,,

Jeszcze mi się nie przytrafiło , ale nie napiszę z czystym sumieniem ,że nigdy się nie pomylę .

oznacz moderatorów