anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego sprzedający wystawił drugi raz taką samą licytację?

Anna79_2004
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Jak to jest , że ten sam sprzedający "sprzedał" poprzez licytację produkt kilka dni temu , a teraz ponownie licytuje ten produkt ( produkt charakterystyczny, powystawowy nie ma dwóch identycznie zużytych)... Czy nie uczciwiej jest wyznaczyć cenę minimalną a nie kombinować w niedozwolonych sposób narażając  kupujących na stratę czasu ? 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Anna79_2004

Dlaczego po lekturze tego wątku mam wrażenie, że najbardziej ze wszystkich kombinujesz tutaj Ty ? 🤣😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Anna79_2004
#8 Zapaleniec#

A ja po lekturze tego forum  mam wrażenie że wszyscy mają w d ... to czy ktoś jest uczciwy i czy robi wałki przy licytacjach. Widocznie to ogólnie przyjęta praktyka a ja jestem jakaś dziwna i się czepiam . 

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@Anna79_2004 Pani coś tutaj zdecydowanie kręci. Sprzedawca wystawił ponownie licytację, ponieważ klient, który wygrał licytację, nie opłacił zamówienia. Sprzedawca nie może w takim przypadku przyjąć tej drugiej oferty, bo po prostu tak się nie da na Allegro zrobić, żeby Pani mogła w jakiś sposób otrzymać to zamówienie. Sprzedawca wystawił ponownie bo to jedyna jego opcja na sprzedaż i licytacja przebiegła inaczej bo przyszli inni kupujący. To jest wina sprzedawcy, że realizuje sprzedaż dokładnie tak, jak przewiduje to regulamin? Sprzedawca nie zrobił nic złego, natomiast Pani kombinuje, bo teraz to Pani nie pasuje cena.

oznacz moderatorów

Anna79_2004
#8 Zapaleniec#

Proszę czytaj ze zrozumieniem, sprzedający zgodził się pisemnie na wyższą cenę poza aukcją która aktualnie trwa.

Ja już dawno kupiłam ten produkt u uczciwego sprzedawcy .

Screeny dokumentujące wałek przekażę Allegro - pro publico bono żeby inni nie tracili czasy na udział w ustawiany licytacjach. 

Pozdrawiam bez odbioru - nie chce mi się tłumaczyć po raz któryś mechanizmu , który jest oczywisty i nieuczciwy  ( przynajmniej dla mnie )

oznacz moderatorów