anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w koszyku pojawiają się przedmioty, których nie dodaję?

Faron_05
#8 Zapaleniec#

Bez przerwy pojawia mi się koszyk produktów z dawno zakończonego zakupu. Nie mogę nigdzie znaleźć możliwości jak powiadomić o tym obsługę Allegro. Jest to bardzo denerwujące.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kostas11
#21 Demiurg#

@Faron_05 jaki masz system, przeglądarkę oraz jakie wersje ?? Czy masz wszystko zaktualizowane ???

A pisać możesz tu https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e2e1f990-74d6-4bea-9b5c-a408bde7983d&subjectId=da43023c-b...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

To wygląda raczej na błąd przeglądarki internetowej, tak zwane  czyszczenie ciasteczek, a w smartfonie czyszczenie pamięci powinno pomóc.

oznacz moderatorów

Faron_05
#8 Zapaleniec#

Dzięki za zainteresowanie. Chrome mam ustawione tak, że czyści wszystko przy zamykaniu. Wyczyściłem mimo to ciasteczka - nie pomogło.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Faron_05 Cześć! Rzeczywiście otrzymaliśmy zgłoszenia podobnych problemów z koszykiem. Pracujemy nad rozwiązaniem tej sprawy! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Faron_05 Dziękuję za cierpliwość. Wdrożyliśmy już poprawkę, problem nie powinien występować. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Faron_05
#8 Zapaleniec#

Niestety problem dalej Jest. Właśnie przed chwilą zalogowałem się do Allegro i koszyk mam znów pełny. KOSZMAR !!!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Faron_05 Dotyczy to zapewne zakupów, które dodałeś do koszyka przed 13.02.2023, godz. 12:00. Dopiero po ich ponownym usunięciu koszyk pozostanie pusty. Przepraszamy za trudności 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Faron_05
#8 Zapaleniec#

Usuwanie zakupów z koszyka nic nie pomagało. Po pewnym czasie pojawiały się ponownie.
Problem został już chyba rozwiązany bo teraz już chyba wszystko jest w porządku. 
Dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów

madziorek1978
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Dzień dobry

 

Proszę o pomoc z koszykiem allegro. 

A dokładnie chodzi mi o to że od pewnego czasu do mojego koszyka allegro wskakuje przedmiot ktorego nigdy nie dodawałam. Chciałabym się dowiedzieć dlaczego tak się dzieje i czy może ktoś wkradł się na moje konto. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@madziorek1978 spróbuj proszę wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i sprawdź czy problem wciąż występuje. Poprosiłam o weryfikację czy doszło do włamania, ale nie ma nic podejrzanego. Czy możesz napisać jeszcze dla dodatkowego  sprawdzenia jaki to przedmiot i od kiedy pojawia się w Twoim koszyku? 
Zachęcam Cię też dla bezpieczeństwa o ustawienie dwustopniowego logowania

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Na forum jest juz identyczny temat.

oznacz moderatorów

bartek_ice
#1 Nowicjusz#

Witam, mam taki problem usuwam zawartość z koszyka od pewnego sprzedającego, ale po paru dniach przedmioty wracają , wylogowalem sie ze wszystkich urządzeń i zmieniłem hasło ale nic to nie daje

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bartek_ice napisz proszę jaki to sprzedający oraz od kiedy przedmioty pojawiają się w koszyku oraz czy możesz przesłać zrzut ekranu (z pełnym oknem przeglądarki razem z adresem strony oraz godziną i datą) na którym te przedmioty będą widoczne w Twoim  koszyku?
Jeśli nie chcesz przesyłać ich na forum, prześlij je proszę na adres spolecznosc@allegro.pl 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów