anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w liście sfinalizowanych zakupów, część statusów wyświetla się jak z początkowych etapów.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Janos333
#8 Zapaleniec#

W mojej liście zakupów, część z nich ma status "opłacone", "w przygotowaniu" mimo że już zakupy dawno odebrane. CO jest tego przyczyną?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Janos333, może być to związane z opóźnieniem w aktualizacji danych. Czy mogę Cię prosić o przesłanie zrzutu ekranu, który to obrazuje? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Janos333
#8 Zapaleniec#

W międzyczasie jedna z tych operacji zmieniła status na odebraną, ale druga wygląda następująco

Janos333_0-1638101543012.png

 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Janos333, dziękuję Ci za zrzut ekranu - przekazałam tę informację do odpowiedniego działu. 🙂 Gdy dowiem się czegoś więcej, dam tutaj znać. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Janos333
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Janos333, dziękuję Ci za cierpliwość. 🙂 Dowiedziałam się, że status nie uległ zmianie, ponieważ nie zamieściłeś numeru przesyłki. To żaden problem i nie musisz się martwić, natomiast nie możemy zmienić tego statusu z uwagi na brak informacji o przesyłce w systemie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Janos333
#8 Zapaleniec#

Ciężko mi wprowadzić nr przesyłki, gdyż ja jestem odbiorcą przesyłki 🙂 Generalnie sam brak zmiany statusu mnie średnio martwi, ponieważ przesyłka dotarła i wszystko jest w porządku. Nie wiem natomiast jak ten status wpłynie na "cashback" w Letyshops

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Janos333, faktycznie, bardzo Cię przepraszam. 🙂 Dopytam jeszcze o tę drugą kwestię. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Janos333sam status dostawy nie powinien mieć tu znaczenia. Ważne, aby zamówienie było opłacone i abyś z niego nie zrezygnował (zamówienie nie może być anulowane, nie wypełniaj też formularza zwrotu).

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Janos333
#8 Zapaleniec#

Dziękuje serdecznie 🙂

oznacz moderatorów