anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w "wiadomościach" dostałem naraz dwa info o zakupie i o sprzedaży (ta sama aukcja)?

MAMY ROZWIĄZANIE!
DarOst
#8 Zapaleniec#

Cześć

Zrobiłem niewielki zakup na aukcji niezbędnego mi drobiazgu elektronicznego, po czym w "Wiadomościach" dostałem naraz dwie, kierowane do mnie, informacje: o zakupie na tej aukcji (no i OK, przecież kupiłem) oraz o sprzedaży na tej samej aukcji (niczego nikomu jeszcze na Allegro nie sprzedawałem, a w szczególności na tej samej aukcji, na której to ja kupiłem a nie sprzedawałem!).

Może ktoś wie o co tu chodzi?

Pozdrowienia

DarOst

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DarOst czy możesz przesłać zrzut/zrzuty ekranu, na których powiadomienia, o których piszesz będą widoczne? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
DarOst
#8 Zapaleniec#

Jasne, robi się 🙂

Pierwszy obrazek to wiadomości w "Wiadomości" na Allegro po transakcji

Drugi obrazek to otrzymane chwilę później info na Gmaila

Trzeci obrazek to moje pytanie do sprzedającego zwrotnie z Gmaila

Widok wiadomości na Allegro.JPGWidok na korespondencję w Gmailu.JPGWidok maila do sprzedającego.JPG

oznacz moderatorów
DarOst
#8 Zapaleniec#

Co nagle, to po diable, zwłaszcza w piątek, 13-go 😞

Załączyłem końcówkę korespondencji na Allegro (nie przewinąłem wiadomości związanych z tą aukcją). Początek tematu pokazuje pierwszy obrazek, a moje zapytanie zwrotne na Allegro pokazuje drugi obrazek). teraz może będzie lepiej widać.

 

Widok na początek korespondencji na Allegro.JPGWidok na moje pytanie na Allegro.JPGwiadomości związanych z tą aukcją), a początek tematu pokazuje pierwszy obrazek, a moje zapytanie zwrotne na Allegro pokazuje drugi obrazek

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DarOst najprawdopodobniej wynika to z ustawień autorespondera u sprzedającego, ponieważ przesłał Ci wiadomość jaką sam otrzymał od nas "sprzedałeś...", "kupujący wybrał sposób zapłaty". Mam nadzieję, że szybko Ci odpisze i poprawi swoje ustawienia, bo otrzymanie takiej wiadomości przez kupującego jest nie tylko niepotrzebne, ale też może wprowadzać w błąd i zwyczajnie zestresować 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
DarOst
#8 Zapaleniec#

Tak też sądziłem, ale lepiej jest sprawy wyjaśniać 🙂

Sprzedający mi jeszcze nie odpowiedział, więc dalej tylko tak sądzę :), za to przesyłkę już nadał. Z tym stresowaniem 200% trafienia.

 

Pozdrowienia

DarOst

oznacz moderatorów
DarOst
#8 Zapaleniec#

17:39 sprzedający potwierdził mi dokładnie twoją wersję z autoresponderem. Dzięki za wsparcie i pozdrawiam.

DarOst

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DarOst cieszę się, że udało się to wyjaśnić i dziękuje za informację 🙂
Pozdrawiam serdecznie! 😊

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów