anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w zalogowanej aplikacji nie widać ofert które widać gdy aplikacja nie jest zalogowana!?

aragain_pierwszy
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aragain_pierwszy czy masz jakiś konkretny przypadek, którzy może zilustrować to o czym piszesz? Wyniki wyszukiwania są dopasowywane do Twoich poprzednich działań, a dzięki trafności oferty, które widzisz na liście ofert staramy się jak najlepiej dopasować do tego, czego szukasz.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

aragain_pierwszy
#7 Wielbiciel#

Normalnie ! Wyszukuje hasło " vending" i w aplikacji (zaktualizowanej) wyskakuje mi około 160 ofert wszystkie jakieś tanie.

Jak sie wylogowalem to nagle miałem około 600 ofert i wszystkie że słowem vending w tytule !!!??? I po kliknięciu w ulubione kazała mi się apka zalogować. 

Więc się zalogowałem a potem pozaznaczlem kilka aukcji do ulubionych które normalnie widać !!!! 

 

Ale zaraz sprawdziłem jeszcze raz po zalogowaniu znowu nie widać ??

No i jak tu lubić allegro ? Ciągle coś , zawsze coś. Jak kupujący nie kliknie "tak zrezygnowałem z zakupu" to oczywiście nie ważne, że mamy towar i możemy to udowodnić. Allegro swoje pobierze. No i to lokalne coś badziew straszny !!!! Ale nadal jeszcze nikt żadna konkurencja się nie przebiła 

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A daj przykład, podaj link, a tu najlepiej zrzut z tą różnicą.

oznacz moderatorów