anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego wpisujac dana fraze w wyszukiwarce automatycznie zmienia mi na inna nazwe?

MAMY ROZWIĄZANIE!
beza101
#8 Zapaleniec#

Witam. Od czasu do czasu poluje na grę Pokemon Sword z passem (dodatkiem) w jednym cartridge'u Problem polega na tym że jak wpisuje w wyszukiwarce tego serwisu frazę "sword pass" żeby szybko znaleźć wszystkie dostępne oferty tego produktu to automatycznie zmienia mi na "sport pas"

 

Czy to jest jakiś żart? Nie ważne czy zatwierdzę enterem, czy kliknę w ikonę lupy i tak zmieni na "sport pass". Dlaczego to tak zmienia i narzuca mi jak mam żyć? Wpisywałem i na PC i na smartphonie. 

Spróbuj wpisać np "Shield pass" to znajdzie bo gra jest w wersji Sword i Shield. Wpisz Sword pass to jakaś parodia zacznie się dziać z algorytmem który na siłę zamienia wpisaną frazę na taką jaka mu się żywnie podoba w tym przypadku "sport pas"

Czy da się jakoś wyłączyć te okropne autosugestie przez niedoświadczony algorytm?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@beza101 Cześć. Te sugestie mają pomóc niektórym użytkownikom w wyszukiwaniu dzięki lepszemu dopasowywaniu treści. Zdarzają się jednak takie sytuacje jak Twoja, kiedy te sugestie nie są trafne. Należy wtedy kliknąć w podświetlony link "przekierowano z sword pass":

ko_alka_0-1645430258014.png

ko_alka_1-1645430378206.png

Zostaniesz przeniesiony do wyników wyszukiwania z frazą "sword pass". Taka sama możliwość istnieje na telefonach w aplikacji na Android i iOS. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
beza101
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za zaangażowanie w odpowiedź. Doceniam i będę wiedział na przyszłość. Zwyczajnie było to tak irytujące że szok. Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@beza101 bo wyszukiwarka allegro lepiej wie od Ciebie czego szukasz . Następnym razem wyszukwaną frazę weź w cudzysłów .

oznacz moderatorów