anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego z serwisem Allegro nie ma kontaktu telefonicznego????

Recykl70
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_   Jestem lub staram się być na bieżąco w kontakcie , np tel . z klientami a pracownik Allegro , bez kontaktu telefonicznego ze mną lub e- mail ... zawiesza mi konto!!!!

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

A dlatego że jak Go nie widać to może więcej, w rozmowie Byś na niego nakrzyczał a po co Jemu to? Szkoda tylko ze tam siedzą ludzie tak bardzo niekompetentni, widać to coraz bardziej w opisanych tu sytuacjach.😡

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Recykl70 Informację o ograniczeniach nałożonych na Twoje konto nasz pracownik zamieścił w dyskusji dotyczącej zamówienia nr ba5266f1-23a2-11ed-9983-b1de863e8551. Ani razu się w niej nie wypowiedziałaś, a klient zgłosił, że nie otrzymał zakupionego towaru.

Widzę, że napisałaś już wiadomość w sprawie blokady przez formularz, poczekaj na odpowiedź mailową. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Recykl70
#7 Wielbiciel#

Grzecznie czekam 15 dni , a tu tylko , grzecznie sprawa jest w toku, ja piszę oni odpowiadają proszę czekać, nikogo nie oszukałem , nie okradłem a tu już zapadł wyrok...Allegro to Państwo w Państwie , samo jest policjantem , prokuratorem i sędzią... A gdy grzecznie opisuję sytuację....to słyszę proszę rozmawiać z klientem...0 znajomości ,życia ???!!! Są ludzie , którzy , uważają , że oni mają rację... z niektórymi osobami jak w ,życiu nie da się dogadać.

oznacz moderatorów