anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zakupy robione przez mojego syna, które ja jako rodzic muszę zaakceptować nie są grupowane?

mmski
#7 Wielbiciel#

Witam, dlaczego zakupy robione przez mojego syna, które ja jako rodzic muszę zaakceptować nie są grupowane u jednego sprzedającego i nie jest robiona z tego jedna wysyłka? Syn zamówił kilka klocków lego w jednym sklepie w tym samym czasie i za każdy zakup były naliczone oddzielnie koszty wysyłki. Proszę o zwrot tych środków.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mmski Masz na myśli akceptację zakupu w ramach Allegro Family? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mmski
#7 Wielbiciel#

Tak, Allegro Family - 4 produkty od jednego Sprzedającego - doliczyło mi do każdego koszty transportu - masakra….

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mmski W tej chwili niestety nie ma innej możliwości, ale w naszej sekcji Zgłoś swój pomysł pojawiła się już sugestia w tej kwestii, więc na pewno sprawdzimy, czy możemy tutaj zaproponować jakieś zmiany. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mmski
#7 Wielbiciel#

Czekam w takim razie na rozwiązanie i trzymam kciuki.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mmski Chodzi o Allegro Family? Podobno tak to własnie działa i nie da się tego zmienić.

Lepiej kupować tradycyjnie, poza Family. Wtedy można dodać produkty do koszyka i opłacić całość z jedną wysyłką. 

oznacz moderatorów

mmski
#7 Wielbiciel#

Czyli krótko mówiąc „nie działa”…. - mam teraz wszystko u siebie „przyklepywać” na nowo? Toć to nonsens….

oznacz moderatorów