anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Zielony Automat Paczkowy nie wyświetla się na mapie podczas zakupów?

Client:63491343
#7 Wielbiciel#

Mam problem z zamówieniem do Allegro One Box, na oficjalnej mapie -> https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas dostępnych jest kilka interesujących mnie punktów, jednakże przy wyborze sposobu dostawy dla zamówienia nie są wyświetlane na mapie. Co może być tego przyczyną? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

Allegro One Box to fiasko , jest wiele wątków tu na forum , może podepnij do nich swój .

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Pewnie chodzi o to, że kupujący mają cały czas problemy z odbiorem paczek z tych zielonych paczkomatów. Allegro nie daje możliwości ich wyboru, dopóki nie może zapewnić ich poprawnego działania.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:63491343 Cześć. Które Automaty Paczkowe nie wyświetlają się na mapie w formularzu dostawy? Podaj mi proszę adresy i miasto. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:63491343
#7 Wielbiciel#

Miałem na myśli konkretnie te dwa, ale pewnie problem dotyczy większej ich ilości:

Allegro One Box, zielony automat:
Jagiellońska 6a
41-200 Sosnowiec

 

Allegro One Box, zielony automat

Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

 

@ko_alka 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:63491343, może to wynikać z przepełnienia punktów. Są one odciążane na bieżąco. Zachęcam Cię do sprawdzenia nieco później. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:96315067
#1 Nowicjusz#

Nie mogę wybrać Allegro One Smart, zielony automat który znajduję się w Łowicz 99-400, Ul. Zduńska 3

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możliwe że śnieg przysypał i nie widać zielonego.🤣 A poważnie, z tymi zielonym od początku same problemy.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dlatego abyś nie miał później kłopotów .

oznacz moderatorów