anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego znika opcja wysyłki po dodaniu towaru do koszyka? Czy to hejt ORLEN Paczki?

MAMY ROZWIĄZANIE!
zakupy2016
#7 Wielbiciel#

Witam, mam taki problem. Chcę kupić sadzarkę, którą sprzedający może mi wysłać ORLEN Paczką za 8,99. Tak jest w parametrach na stronie sprzedawanego przedmiotu ( https://allegro.pl/oferta/sadzarka-reczna-cebulek-pikownik-rozsadnik-kwiatow-13156644146 ) dokładniej "wysyłka od 8,99". Jednak po dodaniu do koszyka 1 sadzarki i następnie wybraniu w koszyku "Dostawa i płatność" na kolejnej stronie opcja wysyłki za pomocą ORLEN Paczki (i podobnych powiązanych) znika i już są dostępne tylko droższe wysyłki. Czy ktoś miał taki już problem, albo może sprawdzić czy u niego występuje taka sama sytuacja z tym przedmiotem? Może to coś z moim komputerem?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
LEW433
#21 Demiurg#

A nie jest tak że Orlen paczka punkt partnerski nie jest z płatnością z góry?

oznacz moderatorów
zakupy2016
#7 Wielbiciel#

Jak klikam "Kup i zapłać" to jest tak samo, nie ma oferty wysyłki za pomocą ORLEN Paczki.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@zakupy2016 a jakie inne przedmioty dodajesz do koszyka? One również mają tą samo opcje transportu?

oznacz moderatorów
zakupy2016
#7 Wielbiciel#

Nic innego nie dodają kupuję 1 przedmiot, którego wysyłka najpierw jest 8,99 a jak przychodzi do płacenia to już najtańsza wysyłka jest 9,99. Można sobie wejść na link do aukcji i spróbować kupić przechodząc kolejne etapy. Na końcu nie ma już możliwości wysyłki ORLEN Paczką tylko inne droższe. Już kupiłem sadzarkę gdzieś indziej no ale problem w Allegro pozostał. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Bo metoda dostawy jest tylko nie spełnia reszty warunków sprzedającego, dlatego jej nie zatwierdzisz.

oznacz moderatorów
zakupy2016
#7 Wielbiciel#

Link do aukcji z błędem w oprogramowaniu lub celowym działaniem Allegro. https://allegro.pl/oferta/sadzarka-reczna-cebulek-pikownik-rozsadnik-kwiatow-13156644146 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@zakupy2016 a formę transportu wybierasz jako Orlen? Mi przeskakuje na epake za 9.99 ale jak zmienię na Orlen to mam za 8.99

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zakupy2016 sprawdziłam to i mogę wybrać jako metodę dostawy ORLEN paczkę, załączam zrzut:

la_nika_0-1697975048749.png


Czy możesz załączyć zrzut jak to wygląda u Ciebie?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
zakupy2016
#7 Wielbiciel#

Rzeczywiście w aukcji 13156644146 problem został rozwiązany, ale wystarczy przejść na losową inną aukcję np. https://allegro.pl/oferta/duza-sadzarka-reczna-do-cebulek-kwiatow-cebul-14276387745 i problem nadal występuje. Zaczynając od początku tak wygląda strona przed zakupem, wyraźnie widać komunikat "Dostawa od 8,99 zł" Po kliknięciu "Dodaj do koszyka"  :

1.jpg

oznacz moderatorów
zakupy2016
#7 Wielbiciel#

pojawia się okienko z komunikatem "Dodałeś przedmiot do koszyka", gdy klikniemy przycisk "Idź do koszyka"

2.JPG

oznacz moderatorów
zakupy2016
#7 Wielbiciel#

Zostajemy przeniesieni na stronę z widokiem zawartości koszyka. Tutaj nadal mamy dwie informacje "Dostawa od 8,99 zł". Gdy klikniemy przycisk "Dostawa i płatność"

3.JPG

oznacz moderatorów
zakupy2016
#7 Wielbiciel#

Zostajemy przeniesieni do okna wyboru metody dostawy i innych rzeczy. I tutaj niestety już nie mamy informacji, że dostawa jest od 8,99 zł. Nie można też wybrać spośród dostępnych form dostawy tej ORLEN Paczka za 8,99zł jak na skanie. Są inne za 9,99 zł. Więc czy to wszystko dobrze działa?

4.JPG

oznacz moderatorów
zakupy2016
#7 Wielbiciel#

W ostatnim skanie zmniejszyłem powiększenie w przeglądarce tak by objąć wszystkie opcje odbioru w punkcie, które właśnie w tajemniczy sposób znikają.

oznacz moderatorów
zakupy2016
#7 Wielbiciel#

Popatrzyłem na innych aukcjach i problem dotyczy też nie zaktualizowania cen na stronie sprzedawcy. Na przykład na stronie https://allegro.pl/oferta/powerbank-tracer-5200mah-2-kolory-bialy-lub-czarny-6606098530 mamy dostawę od 7,99 dokładniej za Allegro One Box, zielony automat. Jednak po przejściu do wyboru dostawy nie mamy Allegro One Box tylko mamy już Allegro One Punkt za 8,49 zł. System się powoli sypie. Prognozuję na święta małą lub większą katastrofę.

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@zakupy2016 jest dostawa za 7,99 do boxa. Poniżej screen:

Screenshot 2023-10-23 at 01-51-24 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

Kliknij w koszyku "zobacz wszystkie na mapie". Może pokazuje Ci wybrane punkty np. wg najbliższych punktów odbioru lub innego kryterium.

oznacz moderatorów
zakupy2016
#7 Wielbiciel#

Brawo medalik_2009 o to chodziło! 😀. Rzeczywiście w mojej okolicy na mapie nie było takich automatów. Ale jak powiększyłem mapę i wybrałem gdzieś po drodze do domu to się wszystko już zgadzało! Wielkie dzięki. Człowiek się uczy całe życie. Swoją drogą mógłby być jakiś komunikat na stronie, np. że "Punkt najtańszej dostawy jest w dalszej odległości od ciebie". Ale dobrze, że już wiem jak wybrać najtańszą wysyłkę. Jeszcze raz dziękuję wszystkim. 

oznacz moderatorów