anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Do koszyka z produktami samowolnie wrzucają mi się produkty jednej firmy

firoseta
#8 Zapaleniec#

Ostatnio zdarzyłam mi się sytuacja, że wrzuciłam spore zakupy do koszyka i zapłaciłam za wszystko jednym przelewem. Kiedy zakupy zostały przesłane okazało się, że były tam tez produkty z firmy India-foods, których nie wybierałam i nawet nie szukałam tego typu produktów. Ponieważ były to tylko 2 przyprawy machnęłam ręką. Postanowiłam sprawdzać koszyk przed płatnością. I dziś kiedy znów miałam sporo zakupów postanowiłam zweryfikować zawartość koszyka przez zapłaceniem i okazało się, ze mam tym razem dodane 4 produkty z tej samej firmy, których z cała pewnością nie wybierałam. O co w tym może chodzić? Mial ktoś już taki przypadek ? Jakis rodzaj wirusa ? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

W niektórych ofertach są dodatki, takie zastawy że sprzedajacy poleca zakup także tego i tego...sprawdź czy to nie przypadkiem takie coś!

oznacz moderatorów

firoseta
#8 Zapaleniec#

Raczej nie to, bo dzisiaj robiłam zupełnie inne zakupy i dziwne jest to, że dotyczy to znowu tej samej firmy . 

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@firoseta Podaj proszę numer zamówienia, którego dotyczy ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

firoseta
#8 Zapaleniec#

7814329987 to jest ta zrealizowana transakcja, bo dzisiejszej nie realizowałam, bo się zorientowalam. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@firoseta Ta oferta została opłacona i weszła w skład Twojego zamówienia nr c8fd1fd0-63f6-11ed-a5cc-198d1666bf70. Jeśli nie Ty dodałaś ją do koszyka, musiała to zrobić inna osoba, która ma dostęp do tego konta Allegro. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

firoseta
#8 Zapaleniec#

Nie, do konta ma tylko dostęp moj mąż i ja. Powtórzę co napisalam -przy pierwszym razie założyłam, że albo sama przez pomyłkę cos kliknęłam, bo mój mąż nie robi zakupów spożywczych, ale i jego zapytałam i nic nie wrzucił. Nie zwracałam więc towaru bo to było jakie 30 zł. Ale wczoraj wybrałam znów produkty i tym razem postanowiłam sprawdzić zawartość koszyka przed zapłatą aby nie było niespodzianek. I okazało się , że tym razem są w koszyku 4 produkty z tej firmy co poprzednio. Wyrzuciłam je z koszyka i nie kupilam, ale podważa to moje zaufanie do allegro. Skoro ktoś/ może program  jest w stanie dodać cos do mojego koszyka to nie jest to ok. Piszę tu, bo może innym też to się zdarzyło. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@firoseta chodzi właśnie o to, że nie jest to możliwe, żeby system dodawał do koszyka produkty, bez wiedzy osoby zalogowanej na tym koncie. Myślę, że w tej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie zmiana hasła do konta Allegro. 
Być może dodałaś produkty tej firmy do koszyka, ale ich nie opłaciłaś i później zostały w koszyku i nie zwróciłaś uwagi, że zostały dodane do zamówienia, innym powodem może być to, że ktoś nieuprawniony zdobył dostęp do Twojego konta, dlatego zmień proszę hasło. 
Gdyby sytuacja się powtórzyła, to zrób proszę zrzuty ekranu (zrzuty pełnego ekranu razem z adresem strony i godziną i datą) i podeślij je proszę tutaj w wątku albo na adres spolecznosc@allegro.pl 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

firoseta
#8 Zapaleniec#

 No właśnie o to chodzi,że nikomu nie podawałam hasła i jestem pewna, że nie ma tu mowy o zapomnieniu. Po zakupie niechcianych przypraw byłam uważna i kiedy płaciłam za zakupy tym razem przejrzałam koszyk i wyrzuciłam dodane tym razem 4 szt przypraw, róznych, ale co dziwne z tej samej firmy co poprzednio . Dlatego wygląda mi to na błąd systemu lub wirus w allegro. 

oznacz moderatorów

Ataegina
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem. Dostałam maila o tytule: Coś wpadło do Twojego koszyka. Pom przejściu do koszyka faktycznie był przedmiot, którego nie dodawałam. Jestem zalogowana do Allegro tylko na swoim komputerze i telefonie, do których nikt poza mną nie ma dostępu (chyba, że służby przez jakieś szpiegowskie oprogramowanie).

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ataegina tak jak pisała wyżej Monika, nie ma technicznej możliwości, żeby  przedmioty same dodawały się do koszyka. W takiej sytuacji wejdź proszę w tę zakładkę, zmień hasło, a następnie wyloguj się ze wszystkich urządzeń i sprawdź, czy sytuacja będzie się powtarzać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów