anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodanie filtrow do kategorii Fotele biurowe

Bystrzak14
#7 Wielbiciel#

Aktualnie poszukuje fotela biurowego i obecne filtry nie pomagają mi w ogóle przebić się przez gąszcz ofert. Chciałbym aby do filtrów w tej kategorii zostały dodane pola

  • Regulowane odchylenie oparcia (niezależnie od siedziska): tak/nie
  • Wysuwane siedzisko: tak/nie
  • Regulowane podłokietniki: tak/nie
  • regulowany zagłówek: tak/nie

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Bystrzak14 Dziękuję za Twoje pomysły, przekazałam je do właściwego zespołu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Bystrzak14 Chciałabym jeszcze dopytać czy filtry, o których wspomniałeś, miałyby się znaleźć w kategorii Firma i usługi - Biuro i Reklama - Meble biurowe - Fotele ? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Bystrzak14
#7 Wielbiciel#

Szukałem w bliźniaczej kategorii

 
więc takie filtry powinny znaleźć się w obydwu. Swoją drogą to nie pierwszy typ produktu dla której istnieje więcej niż jedna kategoria. Najlepiej byłoby je scalić, ale jeśli istnieją powody dla których muszą one być odseparowane to chciałbym móc przeglądać i przeszukiwać kilka kategorii naraz oraz przy przeglądaniu jednej kategorii chciałbym otrzymać sugestię, iż istnieje inna, bardzo podobna do niej.
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Bystrzak14 Dodaliśmy zaproponowany przez Ciebie filtr w obu tych kategoriach. Przy wyszukiwaniu produktów w danej kategorii możesz korzystać również z okna wyszukiwania, dzięki czemu łatwiej znajdziesz produkt, który Cię interesuje. Obecnie pracujemy również nad połączeniem listingów takich samych produktów zawartych w różnych kategoriach, aby różne struktury kategorii nie przeszkadzały w odnalezieniu całego poszukiwanego asortymentu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów