anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodatkowa gwarancja

MAMY ROZWIĄZANIE!
danio9918
#7 Wielbiciel#

Jestem początkujący, chce zrobić przed zakupem pralki, czy rowery albo dyski zewnętrzne itp. Jak mam znaleźć ofertę od firm, gdzie jest dodatkowa gwarancja, pilne

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

@danio9918 Musisz sam wybrać i zdecydować.Dodatkową gwarancję czyli co? Kup u znanych sprzedawców którzy są znani od lat. W tej dziedzinie nie powinno być problemów.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Po co Ci dodatkowa gwarancja? Masz 2-letnią, obowiązkową ochronę z rękojmi i tego się trzymaj; https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/rekojmia/ Dodatkowe gwarancje to tylko forma ubezpieczenia, za które płacisz przy zakupie. Pewności nie mam, ale takie działanie jest już chyba zakazane.

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@xyz96 Ale po co mu otwierać dyskusję / z kim /jak jeszcze nie wybrał pralki,sprzedawcy, no i nie zrobił czech rowerów.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Błędny link został zmieniony zanim to napisałeś.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Aż mi się przypomniał "Dzień świra", Adaś Miauczyński i jego nerwice natręctw😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 "Pewności nie mam, ale takie działanie jest już chyba zakazane." - jak to, nie mogę sobie (odpłatnie) przedłużyć gwarancji z np. 2 do 5 lat, jeśli mam takie widzimisię?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@danio9918 Poszukaj takiej która oferuje darmowy transport w razie awarii.

oznacz moderatorów