anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dokonałem wpłaty, ale sprzedający twierdzi, że nie otrzymał pieniędzy. Co teraz?

alko-trans2000
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry w dniu wczorajszym zakupiłem lego. Dokonana została płatnosć przez BLIK. Sprzedający twierdzi. ze nie otrzymał pieniędzy i prosi żeby anulować zamówienie. Nie mogę tego zrobić ponieważ ta opcja jest u mnie niedostępna.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

az1rael
#21 Demiurg#

No coś się mogło zblokować z blikiem musisz sprawdziś czy kasę z konta pobrało oznacz moderatorów w dyskusji to sprawdzą czy opłaciłeś zamówienie. Odnośnie sprzedawcy to podejrzewam że może towaru nie mieć skoro sam prosi o anulowanie chociaż nie musi tak być ale może on sam anulować o ile np go pisemnie poprosisz np w wiadomości do sprzedającego że chcesz anulowania zamówienia wtedy ma on podkładkę do zwrotu prowizji z allegro

oznacz moderatorów

alko-trans2000
#7 Wielbiciel#

Pieniądze zostały pobrane, dostałem również potwierdzenie ma e-mail. Jeśli poproszę o anulowanie zamówienia sprzedającego zostanie pobrana jakaś prowizja?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nie sprzedawca odzyska prowozje od twojego zakupu z allegro. Proponuje napisz do sprzedawcy ze oczekujesz od niego telefonu w wiadomosci do sprzedajacego by sprawe wyjasnic jak pisalem domniemywam z jakiegos powodu moze nie miec twojego towaru np ma bledny stan magazynowy i nie chce sie przyznac ci odpisujac a jednoczesnie nie chce byc stratny za prowozje do allegro ze sam ci anuluje zamowienie. Zadzwonic pogadac i soe dogadac  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  moderatorzy zerkneliby na status platnosci za klocki. Ty za to wklei im juz tutaj nr zamowienia coby na gotowe przyszli bedzie szybciej

oznacz moderatorów

alko-trans2000
#7 Wielbiciel#

dziękuję

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@alko-trans2000 Z naszej strony wszystko wygląda poprawnie, płatność jest pozytywnie zakończona, więc sprzedający powinien wysłać Ci ten produkt. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów