anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dopisane maile nieznanego pochodzenia

Krisoli
#7 Wielbiciel#

witam, od kilku dni dostaję maile z informacją że z mojego adresu email nie udało się wysłać wiadomości... oczywiście wchodzę w ustawienia konta i widzę z 10 maili nieznanego pochodzenia. Usuwam je, zapisuję po czym jak wchodzę są ponownie.
Uprzedzę odpowiedzi - zmieniłem hasło na poczcie, także na allegro, mam włączoną weryfikację 2 etapową z potwierdzeniem SMS.
Po prostu coś nie trybi przy usunięciu, może ktoś miał podobny problem.
Dzięki za pomoc

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Krisoli Z Twojego opisu wynika, że problem dotyczy skrzynki pocztowej, a nie naszego systemu, więc polecam kontakt z administratorem poczty, z której korzystasz. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Krisoli
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ no to może źle się wyraziłem 🙂 Dostaję maile od Allegro, że z podanych przez mnie adresów email nie udało się wysłać wiadomości do sprzedającego. Zaznaczam że nic nie wysyłałem i nie kontaktowałem się z nikim ze sprzedających. Jak wejdę na podany link do adresów email mam ich z 10 - jak w załączniku> Usuwam je robię zapisz po czym jak wejdę mam je nadal. Hasło do allegro zmienione, do poczty któa jest powiązana z allegro też, i tu jest właśnie problem 😞 maile.png

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Krisoli  Ktoś ci pomieszał w książce adresowej w Kontaktach.  To jest prawdopodobnie jakiś wirus lub jakiś programik sciągnięty z sieci.

Sprawdź system programem antywirusowym,  sprawdź jakie aplikacje zostały ostatnio doinstalowane.

Nie napisałeś jaki system: Windows? Jaki Windows?  Android? Ios?

Problem zdecydowanie jest u ciebie, w komputerze lub smartfonie.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Krisoli  Wypadało by napisać na jakim serwerze skrzynka pocztowa (Gmail, Interia, O2....  ?) a również czy korzystasz z poczty na stronie internetowej czy może korzystasz z klienta poczty (Windows mail, Thunderbird... Outlok... ??)

Takie informacje są niezbedne jeśli chcesz uzyskać jakąś pomoc.  Bo na razie wiemy że poczta nie działa. Ale jaka poczta?

 

oznacz moderatorów

Krisoli
#7 Wielbiciel#

jaka poczta nie działa, mamo ,,, już nie wiem jak napisać żebyście zrozumieli problem - WSZYTKO DZIAŁA tylko na allegro dopisują się SAME jakieś adresy mailowe, i mimo usunięcia ich są nadal.  Poczta - gmail (choć nie wiem co to ma za znaczenie w tym wypadku) i co ma do tego klient z jakiego korzystam. Chodzi o problem w Allegro że w koncie klienta dopisują się adresy do korespondencji ze sprzedającym - jak na powyższym zdjęciu - a nie wiem skąd jak i po co - ja NIC nie wpisuję, i pozmieniałem wszędzie hasła - pisałem to już ze 2x ale napiszę i 3. 
I jeszcze raz to podkreślę - POCZTA DZIAŁA tylko doklejają się adresy do korespondencji.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Krisoli  OK, to już lepiej, wiemy że Gmail.

Na pewno dostałeś od google taki komunikat:

Schowek01.jpg

To może być ważne, ale nie musi, powód może być zupełnie inny.  Twojego obrazka na  razie nie widać, musi zatwierdzić obrazek moderator. Poczekamy.

oznacz moderatorów