anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostępność punktu odbioru Allegro One Box Elbląg

MAMY ROZWIĄZANIE!
Krzynioboy
#8 Zapaleniec#

Witam, mam pytanie o automat Allegro One Box (zielony paczkomat), który od dosyć długiego czasu stoi w Elblągu przy ul. Żeromskiego 2 (przy markecie Leclerc). Dziś widziałem że automat działa, wyświetlacz normalnie wyświetla opcje ma ekranie, jednakże nie ma tego punktu możliwego do wskazania odbioru zamówień w Allegro. Pytanie czy ten punkt działa i kiedy ewentualnie będzie możliwy do odbioru zamówień z Allegro? Bardzo mi pasuje jego lokalizacja o chciałbym z niego korzystać.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
Krzynioboy
#8 Zapaleniec#

Miało być One Box (tel mi chyba z automatu poprawił )

oznacz moderatorów
okoniowatyoknoki
#7 Wielbiciel#

Wiem, że temat dość stary, gdyż allegro one box rozwija się dość szybko, ale ... na początku (nie wiem jak na dany moment), z allegro one box wysyłać mogli tylko użytkownicy z Warszawy. Mnie natomiast nurtuje inne pytanie, czy z tą akcją inpost nie ma nic wspólnego??

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@okoniowatyoknoki Cześć. Jeśli masz konto firmowe i udostępnisz metodę dostawy Allegro One, to możesz nadawać swoje paczki z naszych Zielonych Automatów. Tutaj znajdziesz informację o tym, jak nadać i przygotować taką paczkę 🙂  

Dostawa z Allegro One Box to odrębna usługa i nie ma nic wspólnego z InPostem. Dostawa do Paczkmatów InPost jest możliwa, te usługi się nie wykluczają. Nasze zielone automaty są przyjazne dla środowiska, dostępne dla osób słabowidzących i niewidomych, monitorują jakość powietrza i wiele więcej 🙂

Wszystkie zielone punkty są oznaczone na tej mapie: https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów