anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostałam smsa, że mam konto zablokowane i żeby podać nr dowodu osobistego i PESEl, co o tym sądzicie

Client:105480586
#1 Nowicjusz#

Jak mogę zmienić ustawienia dotyczące banku? Dostałam smsa że mam zablokowane konto allegro i  żeby podać nr dowodu osobistego i PESEl, nie zrobiłam tego, ale chcę zmienić, żeby za każdym razem wpisywać Bank

Dziękuję.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro nie wysyła SMS-ów ,sprawdź dokładnie czy rzeczywiście konto masz zablokowane bo to może być próba wyłudzenia twoich danych.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:105480586 To próba wyłudzenia Twoich danych. Niczego nie podawaj, nie klikaj w żadne linki. Bank się zmienia > Sprzedaż > Ustawienia sprzedaży > Ustawienia wypłat > logujesz się > możesz zmienić bank. Tylko po co co ? Gdzie chcesz za każdym razem wpisywać Bank ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:105480586 Kontakt z Allegro jest mailowy, jak sms to próba oszustwa, jeżeli byś potrzebował dodatkowej weryfikacji to będzie to widoczne w panelu Allegro.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105480586 Nigdy nie prosimy o tego typu dane przez wiadomości SMS, dlatego nie wysyłaj proszę żadnych informacji oraz nie kilkaj w linki zawarte w tej wiadomości. Najlepiej od razu ją usuń. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów