anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostałem 10 zł( kupon) za rok z allegro smart.Przy dostawa i płatnośc nie wyświetla mi sie kupon

MAMY ROZWIĄZANIE!
Golfy
#7 Wielbiciel#

Witam , nie umiem skorzystać z kuponu przy Dostawa i płatnośc (bo nie widzę takiej ikonki. )

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mdrogeria
#21 Demiurg#

kiedy dostałeś ... może się przeterminował ? . Podczas wypełniania karty płatności powinien być na samym dole .

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Golfy Cześć 🙂 Kupon jest aktywny na Twoim koncie do 7 października. Podeślij mi proszę link do oferty, w której chcesz dokonać zakupu, sprawdzę czemu nie widzisz sekcji kuponowej 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Golfy
#7 Wielbiciel#

Tak zaraz podeśle ,jednak mam też pytanie . Czy aplikacja mobilna przez którą jest wymagany zakup to ta przez którą  nabywa się też przez sklep w telefonie (ikonka allegro w pomarańczowym tle)

oznacz moderatorów
Golfy
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Golfy Skąd skopiowałeś ten link? Na Twoim koncie nie widzę takiego zamówienia.

Podaj mi proszę numer oferty. W aplikacji (ikonka Allegro na pomarańczowym tle) znajdziesz numer oferty na samym dole strony. 

Spróbuj dodać ofertę do koszyka, następnie przejdź do kasy, poszukaj sekcję "Twoje zniżki" - tam będzie możliwość skorzystania z kuponu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Golfy
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za pomoc. Okazuje sie że kupon wyswietka sie jedynie przy płatnosci kartą , a ja próbowałem zapłacic z allegro pay . a tak chyba sie nie da . Prawda?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Golfy Tak jest, nie można łączyć płatności Allegro Pay z kuponami/monetami/kartami podarunkowymi. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów