anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostałem 15 monet zamiast 40

MAMY ROZWIĄZANIE!
applepro03
#7 Wielbiciel#

Kupiłem aparat cyfrowy za kwotę wyższą niż podane 600zł i dostalem 40 monet, a po odswiezeniu strony zostalo 15 i powiadomienie zmienilo kwote z 40 na 15. Co się stało z resztą?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

Wyjaśnij to w odpowiednim dziale Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb Najszybciej będzie na czacie.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@applepro03 bo dostałeś 15 moneta od sprzedawcy z oferty 🙂  40 monet musisz odebrać 

Czytać regulaminy będzie miej pisania 🙂

  1. W celu odebrania Monet Promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Moje zakupy > Programy zniżkowe > Monety. Odebranie Monet Promocyjnych będzie możliwe przez okres 3 dni, liczonych od dnia spełnienia warunków, o których mowa w pkt. 3. powyżej.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
applepro03
#7 Wielbiciel#

od sprzedajacego nie dostalem zadnych monet. odebralem wlasnie tam te 40, po czym zostalo 15 a nic nie kupilem

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@applepro03 

  1. Uczestnik może złożyć reklamację dotyczącą udziału w Promocji, jeżeli zasady przewidziane w niniejszym Regulaminie nie są realizowane przez Organizatora lub są realizowane nienależycie, niezgodnie z postanowieniami Regulaminu, Regulaminu Programu Monetowego lub Regulaminu Allegro w szczególności w przypadkach dotyczących naliczania Monet, przyznawania i korzystania z Kuponów promocyjnych Allegro. Reklamacje składać można pisemnie na adres: 60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 182 lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie: https://na.allegro.pl/monety-kontakt.
  2. Reklamacja powinna określać: imię i nazwisko oraz adres zamieszkania Uczestnika, a także opis i powód reklamacji.
  3. Reklamacje rozpatrywane będą w terminie 14 dni od daty ich otrzymania w prawidłowej postaci.
________
Κώστας
oznacz moderatorów