anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiony przedmiot, blokada konta sprzedawcy

Kudzek
#2 Obserwator#

Witam mam pewien problem zakupiłem wczoraj walutę w pewnej grze. Próbowałem skontaktować się ze sprzedającym bez jakiegokolwiek skutku, na dodatek konto sprzedawcy zostało zablokowane. Moje pytanie brzmi czy mogę ubiegać się o wcześniejszy zwrot pieniędzy bo raczej nie zanosi się na to że sprzedawca zrealizuje zamówiene moje jak i innych osób których jest ponad 10. Nie uśmiecha mi się czekać teraz 14 dni na to żeby dopiero wtedy składać formularz i czekać blisko kolejny tydzien. Walutę musiałem miec na dzisiaj wieczór i jak widać się to nie udało.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Niestety, na Allegro musisz odczekać 14 dni od zakupu i dopiero wtedy możesz wypełnić wniosek do POK. Być może jeszcze otrzymasz towar do tego czasu.

oznacz moderatorów

Kudzek
#2 Obserwator#

Wątpie, 0 kontaktu ze sprzedającym, gadugadu, telefon oraz allegro milczą. Posiadał on 2 aukcje na których łaczne kwoty wydanych pieniędzy sięgały grubo ponad 1000zł. Zobaczymy jak dalej sie to potoczy. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kudzek  nie musisz swoje odczekać 😞 ale sprawdź czy się łapiesz ? https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/9

________
Κώστας
oznacz moderatorów