anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dostałem dziwnego maila, aby potwierdzić i zaktualizować konto Allegro.pl.

tomaudio2
#1 Nowicjusz#

witam

Dostałem dziwnego maila, nie wygląda na typowa wiadomość od Allegro, bo nie ma loginu mojego itp... póki co nie wchodziłem w linka, ale chyba jest to próba przechwycenia danych do konta na allegro

poniżej treść:

Witam,
 
Masz 24 godziny, aby potwierdzić i zaktualizować konto Allegro.pl. Jeśli aktualizacja nie jest wykonywana Twoje konto zostanie zablokowane.
Aby zweryfikować konto, kliknij w poniższy link:
 
....tutaj link do logowania z moim @ podany....
 

Pozdrawiamy,
Zespół Allegro
Kontakt z obsługą Użytkowników
 
Od:Allegro
 
Do: mnie mój mail
Temat: Wymagane działanie na koncie Allegro.pl

 

myślę że to jakaś próba przechwycenia danych, mail z 27 i dzisiaj wchodzę na allegro i jakoś jeszcze mnie nie zablokowali... i nie widzę żebym miał coś do potwierdzenia...

Także proszę uważać na tego typu wiadomości.

Do allegro : jak podacie maila mogę go Wam przesłać dalej żeby go zweryfikować...

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

tomaudio2
#1 Nowicjusz#

 dodam że mail ma początek Allegro, ale po rozwinięciu wygląda tak: noreply@aalegro.com także na 100% jakiś wałek i ktoś chce przechwycić dane, uważajcie na tego typu wiadomości.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@tomaudio2 Mail nie pochodzi od Allegro, to jakaś próba wyłudzenia danych. 

Możesz to zgłosić tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=25977234-0c4d-4e66-9f9c-e1f636189470

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dobrze że jesteś spostrzegawczy i nie działałeś pochopnie bo mógłbyś tego bardzo żałować .Wyłudzaczy jest na allegro coraz więcej i allegro radzi sobie z tym słabo ,dobrze że jest to forum gdzie szybko w razie czego ktoś da podpowiedź.

oznacz moderatorów