anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostałem silnik niekompletny względem opisu

MANIU590
#7 Wielbiciel#

Witam ,zakupiłem silnik po regeneracji po zamontowaniu niestety przedmuchy ,zgłosiłem dyskusję ,sprzedający zapewnił że wyślę drugi słupek i od razu zwrot jednostki która była wadliwa ,minęło trochę czasu nim zrealizował wysyłkę zdążyłem złożyć wniosek na allegro protect żeby bardziej zmobilizować sprzedawcę ,sprzedający wysłał list przewozowy ,silnik w drodze ,wcześniej jednak prosił o zamknięcie dyskusji bo wiedziałem że mogę później ją odtworzyć ,no i tutaj mam problem ,chciałbym ale mam tylko opcję żeby napisać do allegro . Silnik dotarł do mnie wszystko ok ale niekompletny , brak rozrządu ,brak osłon oraz kompletnego koła wałka rozrządu , sprzedający zapewnia że odeślę koszty jakie odniosłem bo zamontowalem nowe części na własny koszt ale temat na rozmowie się kończy a środków nie widzę na koncie ,co w tym wypadku ? Dodam że zamawiałem z właśnie wymienionymi rzeczami które powinne być zamontowane a nie były ,silnik z mojej strony odesłany został tak jak przyjechał i zgodnie z opisem co powinien mieć jak go kupowałem . 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MANIU590 Podaj mi proszę numer tego zamówienia.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający nie wywiązał się z umowy a Ty zamykasz dyskusję? https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów