anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostaję reklamy głośników, ale ja szukam ETUI do głośnika XMUSIC BTS850, a nie samego głośnika.

Client:40399533
#7 Wielbiciel#

Ciągle dostaję reklamy głośników, ale ja szukam ETUI do głośnika mobilnego XMUSIC BTS850, a nie samego głośnika. 2 głośniki już mam.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40399533 Może ten byłby odpowiedni? 🙂 Nie znalazłam dedykowanego etui do tego głośnika, ale z pewnością znajdziesz coś, co pasuje do różnych głośników tego typu. Możesz również zapytać sprzedawcę, od którego masz głośnik, czy nie posiada takiego w swojej ofercie. 🙂 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:40399533
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za podpowiedź, szkoda tylko, że na podanej stronie wyliczone liczne modele, dla których etui pasuje, mają mniejsze wymiary, niż mają moje głośniki (10 x 10 x 23 cm). Po prostu moje się nie zmieszczą. Tak naprawdę, moje głośniki to TRACER MUSIC TUBE TWS, zaś podany przeze mnie, bardziej popularny XMUSIC BTS850 ma rozmiary ciut większe, więc moje by się zmieściły. Nb. dziwi mnie, że sprzedawcy pokrowców na głośniki prawie nigdy nie podają wymiarów wewnętrznych, tylko zewnętrzne. A przecież chodzi o zmieszczenie głośnika w etui, a nie zmieszczenie etui na półce, czy w walizce. Sprzedawca nie znał rozwiązania mojego problemu, zaś podpowiedział właśnie XMUSIC BTS850, do którego (być może) łatwiej będzie znaleźć pokrowiec.

oznacz moderatorów