anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DOSTAWA PACZEK INNYM KURIERM NIZ ZAMAWIAMY I OPLACAMY

shalupka
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry

zastanawia mnie fakt dlaczego allegro pozwala na w sumie bycie nie uczciwym sprzedajacym

jesli zamawiam paczki kurierem inpost place za to odowiednia kwote a sprzedawcy wysyłaja innymi przewoźnikami i to tanszymi wiec jakby zarabiaja na dostawach jeszcze?

druga rzecz jak tylko wchodzi nowa opcja dostaw allegro one allegro one dpd to sa zmieniane metody dostaw na inne anizeli kupujacy wybiera najczesciej korzystamy z mezem z inpostu a zdarzaja sie dostawy innymi metodami niz inpost kurier inpost paczkomat czy paczko punkt

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

az1rael
#21 Demiurg#

@shalupka skorzystałaś z kurier allegro czyli taki test usługi smart pt wybierzemy ci najszybszą metodę dostawy tzn tak ci mówimy, ale chodzi o najtańszą dla nas za smarta. Plus inpost jest na cenzurowanym bo jest za dobry i zajumał za duży kawałek tortu z rynku trzeba go z allegro wykopać bo nasze usługi one nie zarabiają

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Teraz w zasadzie wybierasz kuriera tyle, a jaki decyduje Allegro i nie masz już ty ani sprzedający na to wpływu.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@shalupka odnośnie kwestii 1 zdarza się ale przydało by się poinformować kupującego że się mu zmienia rodzaj dostawy bo ... np paczka nie weszła w paczkomat wysyłamy kurierem, co do zmiany kwoty za usługę to stawki dla klienta indywidualnego czyli to co ty patrzysz a sprzedawcy z umową są inne ale powinien być zwrot różnicy za usługę

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@shalupka To raczej wina eksperymentów Allegro niż sprzedawców

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@TomBanknoter  kurier Inpostu nie załapał się do smarta, płatność za dostawę jest całkowicie po stronie kupującego, więc to jednak jakaś dziwna sztuczka sprzedawcy, tylko nie rozumiem co ma na celu taka zmiana 🤔

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@shalupka A był wybór kuriera In Post w ofercie?

oznacz moderatorów

shalupka
#7 Wielbiciel#

No tak bo mam smarta z darmowa dostawa ale dodatkowo zaplaciłam zeby przyszła paczka Inpost kurier

oznacz moderatorów