anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa z wniesieniem

metryki
#8 Zapaleniec#

Od pewnego czasu na allegro jest możliwa dostawa kurierem DTS obejmująca wniesienie towaru również wielkogabarytowego na dowolne piętro do lokalu klienta. Ale jest tak źle promowana wśród sprzedawców, że praktycznie niewielu oferuje taką opcję. Chciałem kupić bieżnię, ale nie wniosę 100kg paczki na 3 piętro. Jest usługa, jest zapotrzebowanie klientów, ale nikt jej nie oferuje, bo allegro nic nie zrobiło, żeby wypromować tę usługę wśród sprzedawców.

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

Vryko
#18 Luminarz#

@_HolaOla_ Czasem Wam współczuję tej fuchy...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

metryki
#8 Zapaleniec#

Brawo @Vryko ! W punkt podsumowałeś 🙂 Traktujecie pracę jako "fuchę", a nie jako "pracę", z którą wiążą się jakieś obowiązki pracownicze. Swoją pracę pewnie też traktujesz jako "fuchę". Dlatego tak powszechne jest bylejactwo, spychologia, brak szacunku dla pracodawców i klientów, i olewanie wszystkiego. Brawo @Vryko! Sam bym tego lepiej nie ujął. "Robię tylko to co muszę i nic ponadto. A wy mi za to płaćcie". Taka jest Wasza dewiza.

oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@metryki 

Podobno miałeś już iść 🤔

oznacz moderatorów

metryki
#8 Zapaleniec#

Miałem, ale takie piękne podsumowanie @Vryko dotyczące traktowania pracy przez pracowników wręcz samo prosiło się o komentarz 😄 A Ciebie @pogotowie-it tylko na tyle stać tytułem komentarza? Też tak traktujesz swoją pracę? Jako "fuchę"?

oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@metryki 

Moja praca? Jako przykra konieczność 😛

oznacz moderatorów

metryki
#8 Zapaleniec#

No właśnie o tym piszę. O traktowaniu tego, co Ci daje utrzymanie, jako "przykrą konieczność". Bo najlepiej byłoby leżeć do góry brzuchem i czy się stoi czy się leży, trzy tysiące się należy. Mentalność homo sovieticus.

oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@metryki 

Jeśli Ty nie rozumiesz ironii to ja Ci współczuję, a ta ironia to była z Ciebie.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

download.jpg

Nie chce mi się z Toba gadać. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

metryki
#8 Zapaleniec#

Oj dzieci, dzieci 😄 @pogotowie-it Mam zespół Aspergera, dlatego nie zawsze rozumiem ironię, ale za to jestem na swój sposób genialny 😄 Tak znajomi mówią. Może to też ironia, ale się tym nie przejmuję 😄

Poza tym podobno czasem jestem niezwykle wkurzający 😄 Ale to pewnie przez bezkompromisowość i mówienie wszystkim tego, co myślę, a tego ludzie nie lubią.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Widzisz, mam 53 lata, a na All jestem z 17, albo i dłużej. W czasach starego Cafe Allegro widywałem wielu takich, jak Ty. Upierdliwych, roszczeniowych i niezadowolonych z wszystkiego, a jednocześnie żądających atencji. Jeśli myślałeś, że jesteś wyjątkowy, musze Cię niestety rozczarować. Nie jesteś. Swój debiut na Społeczności zacząłeś od aroganckiego narzucania swojego zdania moderatorom i chamskich, płytkich odzywek. Jak chciałeś błysnąć - trzeba się było brokatem posypać, bo dotyczczasowe próby kiepsko Ci poszły. Nie wiem, czego tu szukasz, ale bez wątpienia nie pomocy - przypuszczam, że musisz odreagować np. to, że kobita Cię nie chce, kot Ci nalał do butów a szef opierdzielił. Ale w sumie mam to w nosie. Nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji; ja bardzo starannie dobieram znajomych. Daj sobie spokój, przemyśl co zrobiłeś źle i wtedy wróć. Albo i nie wracaj, nie bardzo mnie to interesuje. No chyba że chcesz mieć zaszczyt zarobienia pierwszego bana na nowym forum - to pisz dalej. Mnie to jakby już nie obchodzi. Eot.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

metryki
#8 Zapaleniec#

OK. To teraz przeczytaj swoją wypowiedź i znajdź tam jakąkolwiek MERYTORYCZNĄ uwagę w temacie dyskusji. Nie ma. Są tam wyłącznie osobiste uwagi pod moim adresem, inwektywy i obraźliwe sformułowania. I jeszcze groźby zbanowania. Nic więcej. Ani jednego zdania, które mogłoby coś wnieść pozytywnego do dyskusji. Twoją obraźliwą wypowiedź zgłosiłem do moderacji. Ale jeżeli moderator będzie ten sam to nie wróżę sobie powodzenia 😄

oznacz moderatorów

metryki
#8 Zapaleniec#

@VrykoCzyli wychowany jesteś jeszcze w PRL-u! Czyli moje podejrzenia odnośnie mentalności były słuszne...

oznacz moderatorów

metryki
#8 Zapaleniec#

I wszystko tylko dlatego, że chciałem coś zmienić na lepsze. Napadła mnie grupa fanatyków, którym się nie podoba, że ktoś chce coś zmienić i "ośmiela się" mieć jakieś uwagi. Bardzo mi to przypomina minioną epokę. Bierni, mierni, ale wierni.

oznacz moderatorów

WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

Ja ze swojej strony jako sprzedający na Allegro, po otrzymaniu informacji, iż taki przewoźnik jest i oferuje takie usługi wypełniłem formularz zainteresowany podpisaniem umowy. Minęły ponad dwa tygodnie i kontaktu nie ma 🙂

 

Może to kwestia braku zainteresowania przewoźnika?

oznacz moderatorów